Чому 76% чоловіків хоча б раз у житті зраджували своїм дружинам?

зрада чоловіка

З якоїсь наївної причини безліч жінок вважає, що чоловік не зраджує тільки тому, що «він же одружений» і в нього на безіменному пальці виблискує обручка. Наступні сподіваються на свою неперевершеність і говорять «Так куди він дінеться від мене?» Інші, на жаль, по дурості вірять в чоловічу вірність тільки тому, що народили їм дітей. Але все ж у реальному житті, ні одна з цих обставин не є для чоловіка підставою для чистої вірності.

І існує ще багато приводів, які тільки підштовхують його на зраду. Одним з них є невдячний побут. Як не крути, а повсякденна суєта вбиває палкі почуття і доводить відносини до глибокої прірви. Щоденна нудьга згризає чоловіка, і він вирушає на пошуки пригод.

Наступна причина чоловічих зрад – «негарна дружина». Жінки часто приділяють увагу тільки побуту і дітям, забувши при цьому про себе і турботу про чоловіка. Вона перестає фарбуватися, рідко миє голову і ходить зі шматками лаку на нігтях. Адже чоловіки люблять очима. Чому тоді дивуватися? Звичайно зрадив! Адже навколо повно симпатичних доглянутих крихіток.

Також причиною може бути «сексуальна голодовка». Так, так банально. Але чоловік після важкого робочого дня хоче розслабитися, у той час як жінка після роботи, занять з дітьми та обов’язків по дому, мріє завалитися в ліжко і швидше заснути. А якщо секс і буває, то він автоматизований, однаковий. І хіба це не привід пошукати щось новеньке.

А бувають просто чоловіки – ловеласи, яких хлібом не годуй – дай жінку помацати. Вони люблять своїх дружин чистим коханням, люблять своїх дітей, все для сім’ї роблять. Але нічого з собою вдіяти не можуть – йдуть на ліво.

Ще багато чоловіків намагаються самоствердитися за допомогою чужого ліжка, як би перекриваючи цим свою неспроможність в інших сферах.

Відрядження, курси, поїздки – все це теж привід спробувати чогось новенького. Адже ніхто не дізнається. Так навіщо упускати такий момент, коли все і так зійде з рук?

Важливим фактором є вік. Коли чоловікові сорок років, і стільки ж його дружині, він хоче відчути себе молодим, і тому шукає юну недосвідчену партнерку. Але якщо ваш чоловік набагато старший за вас, це не привід заспокоїтися і довіряти йому, адже є ще всі перераховані вище причини чоловічих зрад.

Більшість чоловіків, які зраджують своїм дружинам, все ж твердять, що щасливі у шлюбі. За даними «Експерт-центру» 76% чоловіків зраджували своїм супутницям хоча б раз у житті. При цьому, 19% хотілося просто спробувати щось нове, 10% здобули нові почуття, 9% – через сімейні негаразди, 16% хотіли помститися дружині. Решта навіть не змогли знайти причини своїм зрадам.

Щоб уникнути подібного, не забувайте, що ви, в першу чергу, жінка – ікона любові і стилю. Слідкуйте за собою і дивуйте чоловіка не тільки смачною і новою їжею, а й солодкою і різною собою. Звичайно, це не вбереже чоловіка від тваринних інстинктів, але тоді ці інстинкти так і загинуть в ньому, адже вдома на нього чекає королева краси – улюблена дружина.

Залишити коментар