Найнепотрібніші покупки для дітей

Найнепотрібніші покупки

На сьогоднішній день найчастіше молоді батьки роблять необдумані і зовсім непотрібні покупки для свого малюка. Щоб уберегти сімейний бюджет і витратити гроші на більш необхідні речі для сім’ї зібрано 10 найбільш непотрібних покупок для дітей.

1. Ваги для новонародженого. Здорові діти не потребують щоденного зважування. Достатнім буде зважування в поліклініці один раз на місяць. Якщо з причин певних патологій у новонародженого потрібно часте зважування, то краще всього ваги взяти на прокат або попросити на час у знайомих і родичів.

2. Підігрівач для вологих серветок. Досвідчені батьки цей пристрій вважають найдаремнішим в побуті. Вологу серветку набагато простіше зігріти у власній руці.

3. Стерилізатор для сосок. Не правильно привчати імунну систему дитини до тепличних умов. Досвідчені педіатри вважають, що навіть найдорожчі стерилізатори це марна річ. Вони впевнені що соску, яка впала на підлогу просто необхідно промити теплою кип’яченою водою.

4. Утилізатори для підгузників. Сеча новонародженого абсолютно не має такого запаху, як у дорослого. Тому навіть якщо багаторазові підгузки викидати у відро для сміття це не доставить ніяких неприємностей для членів сім’ї.

5. Готова аптечка для новонародженого. Набагато дешевше і корисніше буде таку аптечку зібрати самим, купуючи все окремо. До того ж готова аптечка містить багато непотрібних речей, які зовсім не знадобляться.

6. Підігрівач дитячого харчування. Поки малюк знаходитися на грудному вигодовуванні підігрів може знадобитися вкрай рідко. Якщо все ж таки це необхідно, то зціджене молоко дуже просто підігріти і на водяній бані. Якщо дитина на штучному вигодовуванні, то йому дають тільки свіжоприготовлену їжу, розведену заздалегідь підігрітою кип’яченою водичкою.

7. Ходунки. З точки зору фахівців це дуже шкідливе пристосування. Але якщо батьки вважають, що ходунки їм необхідні, то, перш за все, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

8. Пригунки. Не всі діти люблять проводити час на пригунках. До того ж йде велике навантаження на хребет, що може виявитися шкідливим для новонародженого малюка.

9. Балдахін на ліжечко. Найчастіше це марна річ, адже ні від протягу, ні від світла воно не захищає, а тільки збирає пил.

10. Пеленальний столик. Цей предмет меблів потрібен тільки перші місяці, опісля коли дитина стає більш рухомою переодягати її краще на ліжку.

Залишити коментар