Що робити дізнавшись, що чоловік вам зраджує

зрада чоловіка
Одні жінки, дізнавшись про зраду чоловіка, впадають в депресивний стан, інші виявляють надмірну активність. Перебуваючи в такій ситуації дуже важко визначитися з подальшими діями.
Першою реакцією на цю новину буде бажання зібрати речі і піти. Якщо добре все, обміркувавши і поговоривши з чоловіком, ви прийняли рішення зберегти сім’ю, все забути і жити далі уникайте наступних дій:
1. Утримайтеся від наступних фраз під час сварки: “Тобі необхідно прийняти рішення або я або вона”. Ці фрази можуть змусити його прийняти рішення не на вашу користь.
2. Нехай це залишиться таємницею. Не залучайте родичів і друзів у вашу проблему. Вони будуть тиснути, на вашого чоловіка він відчує, що його посадили в клітку – це лише погіршить ситуацію.
3. Придушіть в собі бажання, погано говорити про його коханку і йому не доведеться захищати її.
4. Не треба дзвонити його коханці! Щоб ви їй не сказали, це принизить вас в її очах, а також в очах вашого чоловіка.
5. Проявіть повагу до себе. Не вмовляйте його повернутися до вас, не намагайтеся таким чином викликати в ньому жалість.
6. Не оточуйте свого чоловіка надмірною турботою, роблячи це, ви зробите ситуацію не оборотною.
7. Пам’ятайте що ваш чоловік, зраджуючи вам, ризикує не тільки своїм здоров’ям, але і вашим.
Якщо ваш чоловік дорожить відносинами з коханкою і прийняв рішення піти з сім’ї, не тримайте його. Обміркуйте наступні фактори:
1. Коли роман перестає бути таємницею, він втрачає свою чарівність. Отримавши свободу, він зможе проводити зі своєю коханкою дуже багато часу і побачити її в іншому світлі, розчаруватися в ній.
2. Коли ейфорія пройде він може усвідомити, що йому не вистачає родини.
3. Покажіть, що ви потрібні ще комусь крім нього. Нехай він побачить вас з іншим чоловіком, нехай це буде просто ваш хороший друг.
4. Навіть якщо ви перебуваєте в депресивному стані через втрату чоловіка, це не привід перестати доглядати за собою, відвідувати спортзал, зустрічатися з друзями або кинути роботу, продовжуйте вести той спосіб життя, який ви вели до цього.
5. Не думайте, що переживаєте ви одна. Ваш чоловік теж відчуває хвилювання і занепокоєння через ситуацію, що склалася.
6. Не відповідайте холодним привітанням на його спроби відновити ваші сімейні стосунки.
Багато чоловіків зраджують через надлишкову вагу своїх дружин. Ви не повинні не звертати на це увагу або говорити: “Нехай він любить і сприймає мене такою яка я є”.  Багато чоловіків втрачають всякий інтерес до своїх дружин через те що вони не звертають уваги на свій зовнішній вигляд. Або кажуть: “Я люблю тебе такою, яка ти є” і продовжують зраджувати далі.
“Розумна жінка звертає увагу на вподобання свого чоловіка, особливо якщо на карту поставлена ​​доля ваших взаємин в цілому” каже відомий американський психолог і психотерапевт Керол Ботуін.
Пробачити зраду і дати ще один шанс, побачивши, що людина щиро жалкує і розкаюється можна один раз. Це буде розсудливо, але зробивши це другий раз – приречете себе потурати його зрадам і надалі.

Залишити коментар