Скільки повинна спати дитина вдень? Поради молодим мамам

Скільки повинна спати дитина

Дитина – це те чудове створіння, яке змушує посміхатися батьків, радіти кожній хвилинці і новим відкриттям. Вона може бути ще зовсім маленькою, а от захоплення, яке вона викликає, неосяжне і велике. Звичайно, щоб кожен день робити нові подвиги, маляті необхідний міцний і здоровий сон.

Скільки повинна спати дитина вдень?

Як тільки малюк з’явиться на світ, він буде трохи покрикувати, поскрипувати, а потім знову засне. Новонароджені діти можуть спати до 20 годин на добу, при цьому вони можуть навіть не відриватися від настільки солодкого заняття для чергового годування. Тому основний режим харчування варто виробляти ще в пологовому будинку. При цьому малюка будити не обов’язково. З кожним новим місяцем життя сон карапуза буде трохи зменшуватися, буквально на кілька хвилин. Крихітці ще досить складно визначити який час доби за вікном. Тому, якщо малюк добре виспиться вдень, тоді вночі батьків може очікувати «Армагеддон».

Намагайтеся щодня дотримуватися одного і того ж режиму. Наприклад, годування – сон – прогулянка – годування – сон. Тоді буде зручно всім. Але пам’ятайте, свіже повітря впливає на дитину як наркотик – якщо його буде занадто багато, тоді малюк буде спати вночі. Тому прогулянок по вулиці досить близько 2 – 3 в день.

Поради молодим мамам

Дорогі мами, не лякайтеся, якщо сон дитини ще не нормований. Все в ваших руках. Ви самі повинні визначати години неспання та години сну. Так Ви допоможете маленькому організму швидше впоратися з новим життям.

Нерідко виникає питання – а скільки ж спати дитині? Сон дитини також можна «підлаштувати» під ритм життя самих батьків. Тобто, якщо Ви до народження любили поспати довше, тоді не варто вставати о 5 ранку, будити всіх домочадців і самого малюка. Від такого ритму голова піде обертом. Встановлюйте сон дитини таким, який Вам здасться більш оптимальним і раціональним.

Поради мамам щодо того, скільки потрібно спати дитині, будуть йти зі всіх сторін. Але не варто бути занадто різкою. Іноді в «бабусиних радах» можна дізнатися багато нового і корисного. Звичайно, деякі речі робити зовсім не варто, а до деяких прислухатися таки потрібно. Карапуз повністю довіряє своїй мамі, а потім і татові. Тому намагайтеся дати для нього все найцінніше і найкраще, а здоровий сон відмінно впливає на зростаючий організм і настрій малюка. Сподіваємося, що такі поради молодим мамам трохи допоможуть і дадуть відповіді на всі виниклі питання.

При строительстве дома часто приходится делать облицовку поверхностей различных помещений, хорошо для таких нужд подходит керамическая плитка, она долговечна, красива и ее можно подобрать под любой дизайн.

Залишити коментар