Зраджує чи ні? Ось в чому питання!

як зрозуміти зраду

Вас часом відвідує далеко не риторичне питання: а раптом він мені зраджує? Як це зрозуміти? Чекати класичних доказів – помади на сорочці, запаху чужих парфумів або нескінченних дзвінків від «друга Колі»? На жаль, в цьому випадку вже буде важко щось зробити, щоб утримати чоловіка в родині. Як стверджують психологи, розпізнати зраду можна набагато раніше. Головне – вчасно помітити деякі ознаки, що вказують на те, що чоловік почав «ходити наліво».

Йому тепер постійно щось не подобається
Ви знали його білим і пухнастим, майже завжди задоволеним, і раптом – йому все в вас вже не подобається! То ви пересолили суп, то не так нафарбувалися … Позавчора погано погладили йому сорочку, а сьогодні не вчасно зателефонували. Виявляється, його завдання – змусити вас комплексувати, вибачатися і виправдовуватися перед ним. При цьому часто чоловікові починає не подобатися саме те, що раніше він цінував найбільше. Наприклад, до цього він просто обожнював, як ви готуєте, а зараз заявляє, що господиня з вас не дуже. Сенс його причіпок – вибити вас з колії і показати, що ви не задовольняєте його в чому-небудь, щоб тоді, коли ви його «зловите», сказати: «Це твоя вина».

Він натякає, що вам пора почати працювати над собою
Ну що ж, це ще один метод зробити так, щоб ви відчули себе винуватою і невпевненою в собі. Він раптом заговорив, що вам потрібно терміново піти кудись вчитися, змінити свою «нікчемну роботу» на більш пристойну або, нарешті, зайнятися своєю зовнішністю. Таким чином він намагається показати, що ви далеко не ідеал і хоче перекласти вину за можливий розрив на вас.

Він постійно називає вас «ревнивою істеричкою»
«У тебе хвора уява», «Ти вічно істериш», «Досить вигадувати» – ці та інші схожі фрази він повторює все частіше, хоча приводу начебто й нема? Так чоловік намагається заздалегідь вселити вам, що у вас хвора фантазія. А коли почне затримуватися на роботі або листуватися з кимось смс-ками, він просто скаже: «Знову ти все придумала!».

У нього раптом з’являються фінансові проблеми
З його зарплатою діється щось незрозуміле. То він раптом приніс вам лише півзарплати, сказавши, що його позбавили преміальних. То, не порадившись з вами, заплатив в три рази більше за кредит. Швидше за все, його нова подруга вимагає чималих вкладень або (що ще гірше) він хоче накопичити грошей, щоб йому було з чим піти.

Він став завалювати вас подарунками
З приводу і без приводу він починає завалювати вас подарунками, хоча раніше говорив, що «витрачати гроші на прикраси – це нерозумно». А зараз – кільце з діамантом на ювілей весілля, шуба на день народження, квіти просто так … Швидше за все, чоловік хоче загладити свою провину і відвернути вашу увагу від своїх «подвигів».

Звичайно, не потрібно кожну зміну в поведінці чоловіка співвідносити з тим, що він обов’язково вам зраджує. Можливо, ви дійсно стали гірше готувати або у нього проблеми на роботі. А можливо, кільце він подарував просто тому, що захотів зробити вам приємне … Але погодьтеся – здорова спостережливість все ж ніколи не завадить!

Залишити коментар