8 простих порад, як уникнути зради

як уникнути зради

Ти думаєш, що зради не можна запобігти? Нічого подібного! Давай подивимося, що можна зробити, щоб уникнути чоловічої зради.

Мила колега з роботи, відрядження, трохи алкоголю … Навіть коротка хвилина забуття може знищити щастя пари, з причини чоловічої зради. Як цього уникнути? Ось 8 простих порад:

1. Визнач ясні кордони
Часто розмовляй з партнером на тему того, що згідно кожному з вас є зрадою, а що ні. Коли спільно ви встановите принципи, твій чоловік буде знати, чого повинен дотримуватися, щоб тебе не втратити.

2. Постарайтеся частіше дивувати чимось партнера
Май на увазі, що в любові, не завжди все красиво, як в перший період відносин. Коли обидва ви будете воювати з рутиною, постійно роблячи що-небудь хороше, одне для одного – жоден з вас не захоче шукати стосунки на стороні.

3. Заборони заміни свободою
Пам’ятай, чим більше партнера ти контролюєш, тим більше росте ризик зради. Проводите багато часу вдвох, але час від часу давайте один одному можливість зустрітися з друзями самим. В іншому випадку, постійне проведення часу удвох, може просто набриднути і ви можете почати задивлятися на інших.

4. Вимкни рутину в спальні
Секс за багато років спільного життя, може стати повсякденним і нудним .. І тому, навіть маленька зміна (напр. інше світло, музика, любовна позиція) зможе зробити трохи дива. Нехай мріє чи уявляє, що його очікує в наступний раз з тобою, замість того, щоб шукати різноманітності в іншої жінки.

5. Не вказуй чоловікові і не контролюй його дії
Такими вчинками, ти віднімеш у нього почуття чоловічої самостійності і задоволення від прийнять рішень. Такий надлишок турботи, часто чоловіка стомлює і спонукає до пошуку іншої жінки, яка буде погоджуватися з його рішеннями, або буде давати йому можливість відчувати себе чоловіком, вирішуючи якісь питання самостійно.

6. Піклуйся про свою привабливість
Але це, перш за все тому, щоб подобатися самій собі. Піклуючись про себе для власного задоволення, ти будеш відчувати себе задоволеною, випромінювати сексапільність і коханий навіть не подумає про те, щоб шукати нових вражень в іншої жінки.

7. Розмовляйте про проблеми
Це дуже важливо у відносинах, тому що, якщо конфлікти в сім’ї тягнуться місяцями – це може стати для чоловіка пропуском до зради. Проблеми вирішувати найкраще, відразу. Коли ж, прийти до компромісу буде для вас занадто складно, шукайте когось зі сторони, хто зможе вас розсудити (хоч би психолога). Це повинно полегшити вам спокійний і речовинний діалог.

8. Практикуйте кохання на відстані, якщо склалися певні обставини
Ви живете тимчасово далеко один від одного, тому що, наприклад, один з вас виїхав за кордон по роботі? Спробуйте створити хоча б замінник інтимності – теплі слова, дзвінки, розмови. Пам’ятайте також, про чутливі жести. Навіть невеликий подарунок, висланий чоловікові, може оживити в ньому теплі почуття, тому, що усвідомлює твою віддачу турботу до нього.

Залишити коментар