Чи пробачити хлопця, якщо він тебе вдарив. Думка психологів

б`є хлопець

Безліч жінок обманюють себе, кажучи, “б’є – значить любить”. Насильство у відносинах в наш час дуже актуальна тема. Так як все більше чоловіків дозволяють собі піднімати руку на жінок. Чи варто пробачати хлопця, якщо він ударив тебе? Давайте дізнаємося, що говорять психологи.

Думка психологів

У багатьох сім’ях насильство це табу. Жінка нікому про це не розповідає, і мовчки, терпить жорстокість свого чоловіка. Але якщо ви ще не одружені, а він уже підняв на тебе руку?
Всі знайомі завжди говорили, що ви ідеальна пара. Ти така красива і щаслива, а він такий романтичний і уважний. І ось в один прекрасний момент після серйозної сварки він тебе вдарив. Спочатку ти не знаєш, що і думати адже такого раніше не було. Він просить пробачення, і ти прощаєш, тому що любиш. Але через деякий час задумаєшся, а чи правильно ти вчинила?
Психологи кажуть, що приблизно 20% чоловіків вважають, що насильство хороший метод переконання. Вийходить, твій хлопець вдарив тебе, тільки щоб довести свою правоту в сварці. Підсумок, таких сварок може бути багато. Він може просити і благати про прощення, а може звинуватити тебе в своїх діях.
Чоловіків, які звикли доводити правоту силою, психологи поділили на два типи. Тип “пітбуль” і “кобра”.
У першому випадку його злість накопичується поступово і в підсумку він накидатися на жертву як собака. У суспільстві такого чоловіка жінка повинна стежити за кожним своїм кроком. Іноді приходиться навіть скоротити коло спілкування з друзями і близькими. Зрештою “пітбуль” буде нападати знову і знову, і звинувачувати вас у його нервозності і гніві.
У другому випадку ненависть і злоба в чоловікові прокидається раптово. Їм не треба причини для нападу. При цьому чоловік залишається спокійний і врівноважений. Саме “кобри” здатні на особливо жорстокі побої з навіть летальним результатом.
Головною причиною, чому вони б’ють, психологи називають “безсиллям чоловіків”. Він може думати, що жінка піде від нього, якщо не домінувати і не стежити за кожним її кроком.

Пробачити його?

Ви ще не одружені і в будь-який момент ти можеш все змінити. Але ти так сильно його любиш, що готова пробачити йому навіть фізичний біль. Даремно. Якщо це трапилося один раз, то дуже навіть ймовірно, що трапиться ще раз. Чи готова ти прийняти таке майбутнє?

Залишити коментар