Коли чоловік готовий закрити очі на зраду?

зрада дружини

Про причини зради жінки говорять багато психологів, філософів та журналістів. Існує безліч підстав, чому жінка йде на такий крок. Але якщо вже стався інцидент, що робити чоловікові? Чи варто йому закривати очі, прощати і відпускати образи?

 Мотивації зрад і чи заслуговує вона прощення

Часто причиною жіночої зради стає розчарування у своєму обранцеві. Тому якщо ви чоловік, якого наздогнала доля жертви зради, варто пошукати причину в собі і подумати що могло б посприяти даній події. Причому, варто пам’ятати, що зрада має не тільки фізичні, а й психологічні причини.
Коли чоловік не приділяє жінці достатньо уваги, вона перестає себе почувати прекрасною, коханою, бажаною і, звичайно ж, сексуальною. Тоді представниця прекрасної статі шукає підтвердження, що вона комусь потрібна, зраджуючи чоловікові. Чоловіку, якщо він дізнається про такий випадок, краще спробувати заповнити емоційний пробіл у відносинах з обраницею.
Не кожен зможе пробачити жінку за зраду, але варто пам’ятати про полігамність (мова йде про багаторазовий статевий зв’язок) природі людини. На думку психолога і філософа З. Фрейда, сексуальний потяг є природженим, що йде своїм корінням в тілесну сутність людини. Так само, він вважав, що придушення і витіснення сексуального потягу може призвести до психоневротичним хворобам і відхиленням від нормального сексуального життя.
Мабуть, природа нагородила нас якоюсь цікавістю і спрагою задовольняти свої підсвідомі бажання. Напевно, кожен може навести приклад нез’ясованого потягу до людини іншої статі. На жаль, коли жінка повідомляє про свою зраду, реакція може бути непередбачуваною, тому що в такій ситуації нелегко подивитися на проблему під іншим кутом зору.
Коли чоловік стоїть перед вибором – чи пробачити свою обраницю, варто так само не виключати випадковості. Але все ж, випадковість підкріплюється спокусою і бажанням бути комусь потрібною. Варто замислитися, адже якщо дівчина зважилася вам розповісти про подію – це означає, що вона оцінює вас як більш важливу людину, не дивлячись на свою незадоволеність.

Взаєморозуміння як вища ступінь відносин

Дуже важливо відзначити, що зрада – зовсім нераціональний спосіб вирішити існуючі проблеми у взаєминах. Простіше спільно навести порядок в почуттях один до одного. Часто, зрада – це лише спосіб втекти від проблеми, а не вирішити її. Щоб ще більше не заплутатися варто всього лише шанобливо ставитися один до одного і спільно вирішувати складні ситуації.

Залишити коментар