Коли варто створювати сім’ю?

створення сім'ї

Відповідь на це питання не може бути універсальним, так як будь-яка дівчина індивідуальна і хоче свою історію кохання, яка приведе її до вівтаря. Однак щоб вийти заміж необхідно все ж знати дещо про чоловіків і їх психологію, щоб не витрачати свій час даремно в безперспективних відносинах.

Що варто врахувати перед пошуком чоловіка?

Як би нас, жінок, це не ображало, але у більшості чоловіків немає прагнення одружитися. Вони до цього приходять з плином часу, причому сприймається це навіть не як бажання, а як необхідність. Років у 30-40 (у кого як) вони починають відчувати самотність і хотіти дітей. Сама основна причина небажання укладати шлюб – це втрата свободи, тому мудра жінка повинна акуратно проводити цей процес. Ідеальним варіантом буде переїзд за якихось обставин на недовгий час і поступове притирання у побуті. Однак все це спочатку без натяку на весілля.

Дуже важливо в шлюбі, наскільки ви з партнером схожі в характерах, симпатіях, звички, бажаннях, прагненнях. Адже не дарма кажуть, що чоловік і дружина – це споріднені душі. Протилежності притягуються – безсумнівно, але тут є невелика обмовка – ненадовго. Статистика показує, що найміцніші союзи укладаються між людьми схожими, з однаковими пріоритетами та баченням сімейного життя.

Саме тому, вибираючи потенційного чоловіка, намагайтеся розглянути максимальне число своїх залицяльників, щоб не помилитися. Якщо ж вас поглинуло почуття закоханості, постарайтеся на час від нього абстрагуватися і відповісти собі чесно, чи той це чоловік і не будете ви згодом намагатися його змінити, що неминуче призведе до розриву відносин.

Що стосується шлюбів з розрахунку, то він буває вірним і невірним. Чоловіки ж теж не дурні і рідкісні з них готові купувати жіночу любов. Визначте, що для вас найголовніше в обранцеві: ніжне серце, характер, пристрасність, престиж або матеріальне становище. Це й має стати основним критерієм у виборі потенційного чоловіка.

За кого не виходять заміж

Навіть якщо вам здається, що позаду у вас багатий досвід в особистому житті, ви можете опинитися у відносинах з такими чоловіками:

-  Молодий. Він шукає собі другу маму, яка буде його підтримувати, доглядати за ним, допомагати йти до своєї мети. Однак найчастіше, домігшись успіху, вони кидають своїх дружин, яких вважають тепер негідними себе і шукають більш молодих, з якими, нарешті, зможуть проявляти лідерські якості;
- Якщо ви перебуваєте з чоловіком у відносинах досить тривалий термін (більше року), але він навіть не заговорює про ваше майбутнє одруження, то не варто сподіватися на весілля – для нього ви тимчасовий варіант, як би прикро це не звучало;
- Розлучені чоловіки найчастіше цінують свою свободу ще більше, ніж до шлюбу, тому їх привести в ЗАГС вдається лише одиницям;
- Непросто пов’язати свою долю і з тим, хто постійно вимагає вашої відповідності свого ідеалу майбутньої дружини. Чи готові ви все життя під нього підлаштовуватися, забувши про власну індивідуальності?
- Чоловік, який у розмові дуже часто вживає частку «б», схильний більше будувати повітряні замки, ніж реальні, тому з ним ви лише даремно витратите свій час.

Якщо ж ваш обранець простіший, ніж всі описані вище варіанти, цінує вас і воліє домашній затишок шумним посиденькам в клубах, то це саме той чоловік, що вам потрібен для створення сім’ї.

Поради дівчатам, як швидко вийти заміж

Наведені нижче поради не просто придумані, а їх дали жінки, які на сьогоднішній день благополучно вийшли заміж і щасливі у шлюбі. Отже:
-  Не завищувати своїх вимог до чоловіків. Давайте адекватну оцінку собі і кандидатам на роль вашого чоловіка;
- Будьте поруч з ним веселі, красиві, дотепні. Ніколи не забувайте цікавитися його справами і завжди надавати підтримку;
- Подивіться на себе його очима. Майбутню дружину оцінюють не як коханку, а набагато більш прискіпливо. Розумних і красивих повно, а чим ви кращі? Вам потрібно відповідати його уявленням про супутницю життя;
- Для чоловіка дуже важлива оцінка оточуючих, тому вам доведеться зачаровувати всіх: його сім’ю, друзів, колег і навіть домашніх вихованців;
- Потрібно зробити так, щоб чоловік зрозумів – для вас він єдиний і неповторний. Це має бути щось на зразок і незначне, як кава в ліжко, але дуже миле, чого ніхто раніше для нього не робив. Це можуть бути навіть прогріваючі до його приходу тапочки на батареї;
- Чим старший чоловік, тим складніше його звабити, але при цьому запам’ятайте, що молоді часто одружуються через невпевненість у собі та сексуальні нереалізованості. Вибирайте чоловіка зрілого, але вмійте йому відповідати у всьому.

Дізнавшись тепер трохи більше про чоловіків, ви можете для себе визначити, коли саме вам варто створювати сім’ю. Звичайне соцопитування на вулицях переконало нас ще раз, що все це індивідуально: хтось одружився в юному віці і все життя рука об руку з чоловіком прагнув до чогось. Хтось завів дитину, а згодом подав на розлучення через різниці характерів. А хтось і зовсім вважає цивільний шлюб самим ідеальним розвитком відносин. Не рівняйтеся ні на кого – у кожного в житті своя історія.

Залишити коментар