Найпоширеніші жіночі помилки по відношенню до чоловіка

помилки по відношенню до чоловіка

Кожна жінка, перебуваючи у шлюбі, може вчинити певні помилки по відношенню до свого чоловіка. Однією з багатьох помилок, яку здійснює жінка-це, коли вона відповідає любов’ю на погане ставлення до неї, дозволяє чоловікові кричати, принижувати себе і не вимагає вибачень за його неповажне відношення. Таку поведінку можна розглянути таким чином: у вас є собака, одного разу зайшовши додому ви побачили, що ваш улюблений вихованець зіпсував ваші дуже дорогі туфлі, ви гладите і годуєте його смачною їжею замість того щоб покарати. Віддаючи свою любов за погане ставлення, ви просто змушуєте вашого супутника життя ставитися до вас погано і в майбутньому.

Не ставтеся до чоловіка як до дитини, якщо він забув ключі від машини, то він зрозуміє це, коли не зможе відкрити її, забув, куди кинув свої речі, проявіть співчуття, а не шукаєте їх, одягнувся не по погоді не треба умовляти його одягнутися тепліше. Ви його дружина, а не мама!

Якщо вам просто так захотілося поговорити про проблему, обговорити її з вашим чоловіком враховуйте те, що для вас це просто розмова, а для вашого чоловіка заклик до дії. Якщо ви постійно скаржитеся на свою маму чи сестру, намагаючись викликати до себе його співчуття, не чекайте що ваш чоловік, буде добре до них ставитися. Навіть коли ви все забудете, його ставлення до ваших близьких людей не зміниться.

Намагайтеся не повторювати одне і те ж прохання багато разів це може викликати його роздратування, а не миттєву реакцію на ваше прохання.

Якщо ваш чоловік покарав вашу дитини, не відміняйте його покарання, навіть якщо ви вважаєте, що воно не справедливе, не обговорюйте це в присутності дитини цим ви принизити авторитет вашого чоловіка як батька, у нього більше не буде бажання брати участь у подальшому вихованні дитини .

Не слід брати на себе всю ініціативу в ваших сімейних стосунках, проявіть терпіння, дайте можливість вашому чоловікові проявити активність. Нехай він запропонує, як провести вихідні, куди поїхати відпочивати, в якому магазині купити продукти, що подарувати мамі на день народження.

Кожна жінка любить отримувати подарунки, нехай і недорогі, заохочуйте вашого чоловіка дарувати вам подарунки, не кажіть йому: “Мені нічого не треба!” Ваш чоловік сприйме ваші слова буквально!

Якщо вашому чоловікові не подобається ваше захоплення книгами, заняттями з фітнесу, це не говорить про те, що треба все кинути. Тому, що залишивши свої улюблені заняття ви відчуєте себе нещасною, спустошеною і це відіб’ється на ваших стосунках з вашим чоловіком.

Сміливо викидайте весь старий, запраний, зношений одяг! Коли жінка ходить в такому одязі, вона не проявляє турботи і поваги до себе, а також і до свого чоловіка, тому що змушує його на це дивитися. Купіть собі нові речі, нехай вони не будуть дорогими, але будуть добре виглядати на вас.

Заохочуйте вашого чоловіка говорити вам компліменти!

Припиніть постійно нити і скаржитися. Все це надає, психологічний тиск на вашого чоловіка, замість цього постарайтеся проявити розуміння і терпіння до нього.

Купить авторадиатор, а также другие системы для охлаждения и кондиционирования вашего автомобиля можно на сайте avto-radiator.com.уа.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

оксана

Дуже необхідна та потрібна стаття. Варто задуматись над своєю поведінкою по відношенню до чоловіка. дякую!!!

Linda82

Так, стаття корисна. Ніколи не думала, що те що я роблю це помилки по відношенню до чоловіка, наприклад допомогти щось знайти, або сказати щоб тепліше вдягнувся, а от те що я йому повторюю одне й те саме прохання багато раз підряд, то це факт. Все, буду виправлятись.

Залишити коментар