Недолік уваги від чоловіка. Як бути?

Недолік уваги

 Дуже часто дівчата і жінки скаржаться на своїх чоловіків, кажуть, що вони перестали приділяти їм увагу. Чому ж наші половинки перестають звертати увагу на нас? Давайте розбиратися.

Найчастіше в сім’ї буває ситуація, коли один робить все, інший – або нічого, або мало. Вам здається ця ситуація знайомою? Адже у відносинах все має бути розділено порівну, обидва партнери повинні вносити однаковий вклад.

Головне, у відносинах – цінувати всі старання і вкладення іншого. Як? Дуже просто. Всі ми з самого дитинства спостерігаємо за відносинами між батьками, тому часто, в майбутньому ми повторюємо їх. Тому, коли сходяться дві людини – вони стикаються з новими поглядами на життя, сім’ю, стосунки. У таких ситуаціях все залежить від гнучкості особистості людини, чи зможе він прийняти принципи і звички іншого.

Є кілька головних питань, які дадуть відповідь на питання, чи легко ви подаєтеся змінам. Чи любите ви: міняти гардероб, змінювати свій стиль, чи багато знайомих, різні кухні? Ось ці нескладні питання зможуть визначити вашу особистість. Адже сім’я, стосунки – це нове життя для вас, і в ній буде дуже багато всього нового. Причому це нове ви будете погоджувати з вашою половинкою.

Отже, щоб почати роботу з поліпшення ваших відносин, подивіться який внесок, він робить в них. Зверніть увагу особливо на вчинки, які він робить з радістю і без примусу. Відзначте це при вашій розмові. Цінуйте будь-які його зусилля.

Потім варто звернути увагу на темп вашого життя, якщо він у вас різний – пристосовуйтеся один до одного. Тобто, дуже часто один робить що-небудь швидше іншого. Якщо у вас часто прослизають фрази: «чому так довго?», «Відповідай негайно», «ти можеш поквапитися?», то це прояв неповаги. Так, ви самі зіпсуєте ваші відносини.

Якщо ви помітили, що ваш чоловік перестав звертати або проявляти увагу до вас, то на це завжди є причина. До речі, цією причиною може бути ваша поведінка або вчинки по відношенню до нього. Зверніть увагу на своє спілкування з обранцем.

А може, ви недостатньо поважаєте і цінуєте себе. Це теж може стати причиною краху вашого життя. Визначте і з’ясуйте, що саме впливає на пропажу уваги з боку вашого чоловіка. А з’ясувавши, ви зможете з легкістю знайти рішення і виправити ситуацію, що склалася у відносинах між подружжям.

Залишити коментар