Новоспечена сім’я: підводні камені

Новоспечена сім'я

Основна проблема з якою стикаються молоді подружжя – це невідповідність дійсності очікуванням. Адже спочатку, коли відносини тільки починаються, обидва партнера намагаються не проявляти себе з поганої сторони, стримують пориви і емоції, все здається ідеальним і досконалим. Адже одна справа зустрічатися пару годин на день, провівши їх в обіймах один одного за безглуздою, але приємною балаканиною, і зовсім інша – жити разом, вирішувати фінансові та побутові проблеми, домовлятися і відмовлятися від своїх звичок.
Скрыть недостатки, сделать лицо идеальным и просто создать неповторимый макияж сможет свадебный визажист у которого большой профессиональный опыт и креативность.

Як тільки ейфорія проходить і пара вступає в доросле життя, а на ділі воно виявляється не таким привабливим яким здавалося, з’являється спочатку легке невдоволення, досада, а потім і відрите роздратування, сварок стає все більше. Як підсумок – між нещодавно сильно люблячими людьми, утворюється нездоланна прірва.

Але ж є пари, які живуть «душа в душу». Як же вони цього добилися? Чари, збіг обставин, везіння … ні, швидше за все, вони так само зіткнулися з проблемами спочатку, але не зламалися, а навчилися розуміти і домовлятися. Розуміння – це ключове слово у відносинах. Як би пафосно це не звучало, але без нього нікуди. З самого початку потрібно розуміти, що навіть якщо ви любите один одного, у вас багато спільного, багато всього пережитого разом, ви все ж таки різні. До віку, в якому найчастіше вступають у шлюб, людина вже обзаводиться величезним багажем досвіду, знань, поглядів, звичок і засад. Змінити кардинальним чином їх не вийде, та й не потрібно, інакше ви ризикуєте «не впізнати» коханої людини. Важливо це усвідомити і прийняти.

У багатьох парах один з партнерів більш емоційний, товариський і відкритий, ніж інший. Так, це важко, коли необхідно виговоритися, а партнер зайнятий своїми справами або просто відвернений. Образа накопичується, починаються «з’ясування відносин». У такому випадку необхідно ставити себе на місце коханої людини. У всіх бувають періоди, коли хочеться усамітнення, хочеться просто почитати книгу, полежати з закритими очима. У даному випадку, розуміння того, що ви не єдине, що є у людини, викорінення в собі егоїзму, допоможе уникнути багатьох конфліктних ситуацій. Якщо люди, вступаючи в шлюб, усвідомлюють, що він не буде відповідати їх фантазіям, якщо вони в змозі сконцентрувати свою увагу на перевагах партнера, відкинувши незначні недоліки на які можна закрити очі, відносини будуть складатися добре.

Шлюб – це в першу чергу робота над собою, яка приносить набагато більший результат, ніж спроби змінити іншу людину.

Залишити коментар