Пробачити дружину – коли чоловік готовий закрити очі на зраду

Пробачити дружину

Багато століть підряд жінка вважалася персоною нижчою за статусом. Багато чого, що було можна чоловікові, для жінки було табу. Часи змінилися, а чоловічих поглядів на жіночу зраду немає. Чи готовий чоловік пробачити жінку і закрити очі на зраду?

Чому вона зрадила?

В першу чергу все залежить від ситуації, як для жінки, так і для чоловіка. Хоча інтимний зв’язок для чоловіка більш фізіологічний, але жіноча зрада в їх очах виглядає серйознішою.
Але все ж існують моменти, через які зраду може пробачити навіть самий суворий чоловік. Ось кілька з них.
Вона була п’яна. Так, з жінками таке теж трапляється. Звичайно, рідше ніж з чоловіками, але все ж таки трапляється. Зрада можлива, коли жінка п’яна і засмучена, а коханого поруч немає. Хоча в зраді вона винна, але якщо це вперше, можливо чоловік пробачить.
Мало уваги. Багато жінок зраджують своїм чоловікам пояснюють це тим, що вдома він не приділяє достатньо уваги, а зрада це компенсація. Це не найкраща відмовка, але на деяких чоловіків це діє.
На зло. Іноді зрада з боку жінки може виражати протест. Це буває рідко, але якщо вона вирішила, що так зробить йому боляче, то вона піде на зраду. В ході відвертої розмови він може зрозуміти її і пробачити.
Велика любов. Дуже важливий чинник, коли чоловік готовий пробачити жінку і її зраду. Навіть самий сильний і непохитний може настільки любити свою дружину, що буде готовий пробачити їй все. Тільки щоб вона не пішла, і відносини були як раніше. Але все ж не варто користуватися таким плюсом у відносинах. Чоловік може це помітити. І тоді вже ніколи вас не простить.
Існує ще багато варіантів, чому вона зрадила, кожна історія по-своєму образлива. Як і у випадку з чоловічою зрадою потрібно визначити відверто чи людина кається і шкодує. Адже в кожній ситуації є свій унікальний фактор “чому вона так зробила”.

Чи готовий він закрити очі на зраду?

Все ж можна з точністю сказати, що більша частина сильної половини людства не готова прощати зраду. Надто вже це велика травма і удар по самолюбству. Адже чоловіки, вони власники і тільки одна думка, що їх жінка була ще з кимось вже неможлива. Але велика любов робить дива і іноді він готовий закрити очі для того, щоб вона залишилася поруч.

Якщо ж подібна ситуація  трапилася саме з вами, тоді потрібно знати як повернути чоловіка та зробити так, щоб він вас пробачив.

Залишити коментар