Пробачити можна все, крім …

Пробачити образу

Часом бажання зберегти почуття і стосунки з чоловіком, виявляється сильніше власної гордості. Жінки йдуть на компроміс навіть у найжахливіших вчинках. Як же зрозуміти чого не варто прощати і розірвати не потрібні відносини.

Пробачити все, крім …
№ 1. Щоб стосунки були міцними, і ваш союз тривав довго потрібно глибоку повагу один до одного. Неповага до вас як до жінки це вже вірний сигнал, задуматися про відносини. Він вічно кричить і ображає вас, фліртує на людях з іншими і неприємно жартує над вами. Все це показує, що ваш чоловік не поважає вас. Одна з дуже хороших причин не прощати йому.
№ 2. У вас з’явилася дитина, і весь вільний час ви проводите у турботі про неї і про дім? А що ваш чоловік? Якщо він ні грама вам не допомагає і весь вільний час проводить з друзями, то на таку лінь не варто закривати очі. Після довгих і відкритих розмов він далі веде себе так само? Тоді це ще одна причина не прощати йому.
№ 3. Куди б ви не ходили разом, він завжди на вас економить. Спочатку вас все влаштовувало, але пройшло багато років і ви розумієте, що живете з жадібною людиною. І добре б, якщо це стосувалося тільки подарунків, але ні! Він економить на всьому: на їжі, на розвагах на ваших сімейних святах. Подумайте, чи готові ви змиритися з таким чоловіком?
№ 4. Одна з найважливіших причин, коли не варто прощати це брехня. Життя з обманщиком не здасться казкою. Ви постійно будете догадуваться де він і що робить, так як правди не почуєте. Якщо ваш чоловік вас обманює, варто задуматися, чи не пора поставити крапку у відносинах.
№ 5. Він егоїст і цим все сказано. Весь світ повинен крутитися тільки навколо його персони. Ви це вже щось другорядне. А чи потрібен він вам такий взагалі? Чоловік повинен бути опорою, а не вантажем для жінки. Ви весь час будете обходжувати його, говорити що любите, а він натомість навіть спасибі не скаже.

Не забувайте про себе
Змиритися чи ні з такими якостями своїх обранців справа кожного. Можна пробачити все, якщо любиш. Але чи варто йти на такі жертви? Життя одне і на щастя заслуговує кожна жінка. Витратьте його на гідну людину, яка буде цінувати і любити вас.

Залишити коментар