Причини подружніх зрад

Причини подружніх зрад

Сучасне суспільство вважає подружні зради чимось дуже непристойним, зрадницьким і навіть гріховним. Але все одно люди продовжують зраджувати своїм другим половинам. А іноді навіть йдуть на цей крок, абсолютно не охоплені муками совісті. Чому ж трапляються зради?

1. Зустріч свого «ідеалу». По суті таке трапляється в сім’ях, які живуть разом тривалий час і пристрасть вже вщухла. Чоловік неабияк набрид своїми примхами, звичками і здається, що окрім побуту більше нічого не пов’язує. Новий коханий (кохана) може бути не стільки ідеальним, скільки просто Новим. А, відповідно, з ним приходить і нове почуття, нові емоції, нова пристрасть, нові враження і т.д. Люди, втомлені від повсякденності, від однотипності життя, відкриті для всього нового.

2. П’янка помста. Досить-таки часто зради відбуваються в помсту. Або чоловік зрадив і йому зраджують на зло. Або він став черствим, злим і холодним. Причин для помсти може бути маса. Сюди ж можна віднести ревнощі, які відбуваються як об’єктивно, так і без приводу. Виникає деяке садистське бажання зробити дружині морально боляче, щоб він (вона) зрозумів, як важко.

3. Холодність у відносинах. Якщо одна людина любить і чекає від іншої ніжності, теплих почуттів або пристрасті в ліжку, але отримує натомість постійну байдужість, то вона йде шукати відсутню увагу, як кажуть, « на стороні» з надією на те, що хтось його полюбить по-справжньому і готовий буде подарувати всю відсутню гаму почуттів.

4. Бажання створити міцну сім’ю. Якщо людина відчуває, що в його родині не вистачає взаєморозуміння, трепетних почуттів і її не можна назвати, по істині, міцною сім’єю; бачить, як сім’я поступово руйнується, тоді вона прагне створити новий осередок суспільства, в якій їй буде комфортно.

5. Випадковий зв’язок. Буває таке, що нічого не чекаєш, а воно саме тебе наздоганяє несподівано. Раптове п’янке почуття кружляє голову, думки плутаються, і людина в цей момент не в змозі зрозуміти, що вона може вчинити щось погане. Випадкові швидкоплинні захоплення відбуваються досить часто і навіть у міцних сім’ях. Але ні до чого такі зв’язки не ведуть, вони дозволяють розслабитися і на короткий час забутися. І тільки потім чоловік розуміє, що важливіше сім’ї для нього нічого немає, проте вже буває пізно.

Які б не були причини зради, вони завжди ведуть до серйозного розладу в сім’ї. Не було в історії ще жодної людини, яка б змирилася, простила і забула це. Відносини в родині, де відбувалися зради, вже ніколи не стануть колишніми. Тому, перш ніж піти на такий крок, варто гарненько все обдумати – чи є що втрачати?

Залишити коментар