Ці речі чоловіки не пробачають!

Ці речі чоловіки не пробачають!

Скільки вже було сказано про те, як спритно жінки можуть керувати сильною статтю, мовляв, жінка – сірий кардинал, який стоїть за троном. Та й вірно, там, за троном більше місце розвернутися!.. Але вжившись в цю роль, можна легко перейти межу, адже чоловіки ранимі, як би не намагалися довести зворотне.

Саме-саме…
Звичайно, найсерйозніша з проблем, яка може виникнути на горизонті сімейного щастя, це зрада. Багато зраджують, з тих чи інших причин, але жінки легше переживають зраду. Як правило, якщо чоловік дійсно хоче зберегти шлюб, він буде носити дружину на руках, зробить все, щоб довести – вона єдина для нього, а ця інтрижка була помилкою, і він все усвідомив. Але у зворотний бік це не працює. Чоловік важко переживає, це б’є в самий корінь його самолюбства, і не важливо, які зусилля жінка докладе, щоб заслужити прощення: він все одно буде сумніватися в свій чоловічій силі.

Зворотній бік.
Жінка вірна, пече пиріжки щонеділі, в будинку чистота і порядок, але варто усамітнитися, вона перетворюється на ляльку. Холодність в ліжку змушує чоловіка думати, що він недостатньо сексуальний, поставте себе на його місце !.. Можливо, скутість в інтимному житті обумовлена природною сором’язливістю, що ж, прийшов час відкинути всі забобони, адже перед вами кохана людина, у вас не повинно бути секретів. Розслабтеся, віддавайтеся інстинктам, вони зроблять все за вас.

«Наш девіз непереможний… »
Жінки відомі, як вправні маніпулятори, і одним з інструментів маніпулювання часто вважають секс. І якщо дівчина використовує це, крах відносин неминучий. «Не помив посуд – все, не буде нічого вночі ! »… Ну що за дурість? Чоловік відчуває себе «на повідку», і якщо вам це подобається… що ж, залишається поспівчувати. Так, без маніпуляцій ніяк, але вони повинні бути приховані, істинний розум і хитрість жінки полягає в тому, щоб підштовхнути молоду людину до потрібної думки, але щоб він при цьому вважав її своєю. Використовуючи метод батога і пряника, ви ризикуєте втратити чоловіка, адже рано чи пізно він знайде іншу, ту, що приголубить його, бо любить, а не за вимитий посуд.

Друзі – подружки.
Часто, у своїй – чоловічій – компанії, хлопці люблять обговорювати принади своїх дівчат. Принади не тільки фізичні, але й духовні. Думка друзів дуже важлива, адже якщо вони будуть щось наполегливо твердити вашій молодій людині, це міцно в’їсться в його голову. Якщо ви йдете кудись у компанії його друзів, все повинно бути ідеально! Посмішка, зачіска, волосся, одяг, а найголовніше – манери. Потрібно постаратися підтримувати бесіду, а якщо мова йде про сферу, в якій ви не сильні – просто задайте яке небудь питання, попросіть пояснити. Хлопці обожнюють що небудь пояснювати дівчатам, вони відчувають себе на висоті. Однак важливо не переборщити, приказка, мовляв, чоловіки люблять дурненьких – помилка.

З іншого боку, в жіночій компанії, теж завжди без угаву обговорюється тема чоловічої статі. І тут потрібно бути дуже обережною, навіть якщо навколо, здавалося б, тільки хороші подруги. Не варто скаржитися на молоду людину ось так, за спиною, якщо щось не влаштовує, скажіть йому прямо, адже якщо він дізнається про це не від вас, буде незручна ситуація.

Я сама!
Феміністський рух набирає обертів, жінки тепер рухаються самостійно у всіх сферах життя, але старі -добрі традиції нікуди не поділися, і чоловіки як і раніше залишаються сильною статтю. Вони хочуть захищати кохану жінку, притискати її до своїх сильних плечей, і, приходячи додому, відчувати затишок в домі. А якщо ви забиваєте цвяхи, збираєте нові меблі та вішаєте картини… Що залишається чоловікові ?.. Ви самі займаєте його нішу, і в результаті він може стати диванним чоловічком з пивним животом і вічним пультом у руці, а потім… Думаю можна не продовжувати. Дозвольте коханому робити те, що покладено чоловікові, навіть якщо можете зробити це самі. Нехай він відкриває вам двері, носить сумки, і забиває цвяхи.

Сімейний бюджет.
У сучасному світі безліч жінок, що зробили хорошу кар’єру, і якщо ви заробляєте більше чоловіка, і без слів зрозуміло, що його це зачіпає. До цього питання потрібно підходити крайньо делікатно, адже кожен чоловік намагається, як може, забезпечити сім’ю, але не у всіх це виходить однаково добре.

Якщо ж навпаки, чоловік заробляє набагато більше, потрібно пам’ятати – чоловік швидко втрачає інтерес, як тільки розуміє, що жінці потрібні тільки гроші, адже який би він не був багатий і щедрий, йому хочеться, щоб його любили за людські якості, а не за папірці. Втім, якщо відносини побудовані на справжній любові, такий розрив їм не загрожує.

« Сильна стать » – всього лише термін, насправді жінки, в чомусь, набагато сильніші. Жінка переживе всі зради і колотнечі, пройде час і залікує рани, а вона знову розквітне, чоловіка ж зломити простіше простого, тільки от назад на ноги поставити практично неможливо. Мудра жінка буде всіляко підтримувати свого чоловіка, і завжди знайде до нього підхід в тій чи іншій ситуації, а він буде незмінно платити їй любов’ю і повагою.

Вкусный, хрустящий хлеб принесет наслаждение каждому. Чиабатта относится именно к такому хлебу, ведь о пользе чиабатты известно всей Европе и Америке

Залишити коментар