Як правильно цілуватися. Історія поцілунку

Як правильно цілуватися
Поцілунки – найпоширеніший спосіб заявити про свої почуття або проявити інтерес до партнера. Тут вже в кого як.
Не всі вміють правильно цілуватися (хоча в принципі, правил особливих тут немає. Кожен стиль унікальний). Але поцілувавши когось вперше, відчуваєш себе сліпим кошеням, який нічого ще толком не вміє і страшенно соромиться цього. Як же навчитися цілуватися правильно?

Історія поцілунку

Зараз люди сприймають поцілунки як щось абсолютно природне і звичне. Але звичай цілуватися, в звичному нам вигляді, не прийнятий в культурах багатьох народів Африки, Америки, Азії, Австралії та Новій Зеландії. Індіанці прийшли б в жах, побачивши відвертий поцілунок в губи. На Балі поцілунки заборонені, натомість люди злегка доторкаються обличчями. Ескімоси, як ви знаєте, труться щоками і торкаються один одного носом. В Африці поцілунок – це порушення особистої гігієни. У них рукостискання служить проявником почуттів. Для того щоб показати свою любов, чоловіки стискають великий палець своїх коханих. А деякі народи Африки не цілуються з релігійних причин. Вважається, що через поцілунок можна вкрасти душу. Ми ж з вами відійшли від подібних дурниць і, слідуючи моді Європи, стали відкриватися один одному саме через поцілунок.

Як правильно цілуватися. Короткий курс

Якщо ви відчуваєте себе в плані поцілунків дуже невпевнено, спробуйте піти по наших порадах:
- Не варто соромитися. Те, що у вас немає в цьому досвіду, ще ні про що не говорить. Запаморочення, тремтіння по тілу і трохи вологі від переживання долоньки свідчать про те, що ви і справді закохані. Перший поцілунок принесе вам масу задоволення, ось побачите.
- Не напружуйте партнера і себе. Зайве переживання і напруга тільки відштовхнуть кохану людину.
- Налаштуйтеся на ніжність, романтику. Перед поцілунком погляньте коханому в очі, скажіть щось ніжне і ви почуєте щось надихаюче у відповідь.
- Перевірте, чи свіже ваше дихання. З неприємним запахом необхідно боротися.
Що стосується техніки поцілунку, то тут ми можемо порадити наступне:
• Трошки витягніть губи і прикрийте очі.
• Ніжно поцілуйте партнера і відхиліться.
• Погляньте партнеру в очі і знову поцілуйте.
• Повільно відкрийте рот і проникніть язиком в рот вашого партнера.
• Ваш та язик вашого партнера будуть стикатися деякий час, після цього відведіть язик назад.
• Завершувати поцілунок варто прощальним зіткненням губ і ніжним поглядом в очі.

Залишити коментар