Як сподобатися майбутній свекрусі

Як сподобатися майбутній свекрусі

Відносини зі свекрухою досить сильно впливають на сімейне щастя в цілому. Саме тому дуже важливо з особливою увагою підійти до знайомства з мамою вашого обранця. Для цього варто прикласти декілька зусиль.

По-перше, пам’ятайте про те, що скромні дівчата подобаються будь-яким матерям. Отже, слід поводитися стримано і скромно у всьому: у розмові, в одязі і в макіяжі. Макіяж слід зробити максимально природним. Свекрухи ні до чого буде причепитися. Але не варто кидатися з крайності в крайність. Приходити в гості зовсім ненафарбованою теж не варто, адже мама вашої молодої людини може подумати про те, що ви не стежите за собою, або зовсім не вмієте фарбуватися.

Що стосується одягу, то тут очевидно, що міні-спідниця буде не до місця. Якщо такі наряди обожнює ваш обранець, то мати, швидше за все, подібну річ не оцінить. Відмінно буде виглядати елегантна блузка або водолазка з спідницею до коліна. Також чудово виглядатиме привабливе плаття, але воно не повинно бути вульгарним і зухвалим.

Ваша мова повинна бути красивою і чистою. Дуже важливо виключити такі слова, як «че», «пипец», «ваще» і геть забути про ненормативну лексику. Протягом бесіди слід поводитися уважно і стримано. На запитання відповідайте зрозуміло і стисло, адже все, що ви скажете, буде оцінено. Добре обмірковуйте свої відповіді, адже питання можуть виявитися самими різними. Дізнайтеся у свого коханого про інтереси його мами, щоб ви змогли підтримати розмову на належному рівні.

Покажіть, як сильно ви любите її сина. Проявіть інтерес і цікавість до дитячих фотографій. Не забувайте, як трепетно ставиться мама до сина. Кожна свекруха хоче бачити поруч зі своєю дитиною щиру, добру і дбайливу дівчину. Не слід сперечатися з мамою своєї коханої людини. Краще залишити власну думку при собі, а зовні погодитися з поглядами майбутньої свекрухи. Похваліть її за смачні страви, гарне вбрання та зачіску. Так вам вдасться завоювати прихильність. Дайте можливість що-небудь порадити і будьте вдячні за важливу інформацію, яку ви отримали. Ви повинні дати зрозуміти мамі свого коханого, що ви не збираєтеся забирати у неї сина, що вони будуть спілкуватися і бачитися точно так само, як і раніше.

Якщо вам пощастить, то свекруха буде ставитися до вас як до своєї дочки. Пам’ятайте про те, що необхідно постійно стежити за своєю поведінкою, враховувати думку близьких людей і бути терплячою, тактовною дівчиною. Тоді любов і повагу свекрухи вам забезпечені.

Залишити коментар