Як стати ідеальною дружиною

Як стати ідеальною дружиною

Нема для всіх єдиного рецепту, як приготувати страву, яка сподобається всім, бо всі ми різні, починаючи від національності, закінчуючи станом душі. Також немає точного способу, як стати ідеальною дружиною, і бути нею з дня весілля і до сивого волосся. Точного рецепта немає, але зате є загальні правила, дотримуючись яких, ви маєте шанс стати не просто формальністю в житті чоловіка, а дійсно коханою і необхідною йому людиною.

Перш за все потрібно зрозуміти, що яким би не був чоловік, він все ж чоловік. Це його основна роль. А його професія, його спосіб життя – це ролі другого плану. Тому один з головних параметрів, який необхідний при спробі стати ідеальною дружиною, це всіляко давати чоловікові зрозуміти, що він не просто людиноподібна субстанція, а саме чоловік. Чоловіки бувають різні, і багатьох складно назвати чоловіками в повному розумінні цього слова, вони більше нагадують особин чоловічої статі, але не самих чоловіків. Але навіть такі «не зовсім чоловіки » можуть стати повноцінними чоловіками, з повним набором необхідних для цього якостей. Потрібно просто всіляко переконувати його в тому, що він є чоловіком, і йому захочеться стати таким. Він непомітно для самого себе почне вдосконалюватися, і чим далі, тим більше. Дорікати його в тому, що він слабкий або що він не такий, як чоловік Леськи, це означає стати ворогом в його очах, і дати зайвий привід залишатися саме таким. Думаєте закиди стануть причиною його змін в кращу сторону? Ні, він навпаки буде мимоволі намагатися відповідати вашому уявленню про нього, принаймні, для вас він буде саме таким, яким ви його вважаєте, і як про нього відгукуються. А якщо ви, навпаки, будете його хвалити за найдрібніші подвиги, і вселяти йому мужність і впевненість у собі, то йому не захочеться вас підводити і падати в ваших очах, він буде рости з усіх сил, намагаючись стати кращим, саме у таких дружин вчорашні невдахи перетворюються на мільйонерів.

Навіть порівнюючи його з чоловіком Леськи, намагайтеся підкреслити, що при всьому при цьому, при різниці в зарплаті і т. д., він ваш єдиний і іншого ви би не хотіли. Це ще один привід дати вам все, що вам потрібно, стати краще. Всі погані дружини без кінця пиляють своїх чоловіків, а потім живуть з цією тирсою. Розумна жінка буде тримати чоловіка в тонусі, застосовуючи добрі слова, а не критику.

Найголовніше – підтримка. А інше проститься, і буде не таким помітним.

Залишити коментар