Як закохати в себе хлопця? 5 корисних порад

Як закохати в себе хлопця
Будь-яка дівчина мріє якщо не про принца на білому коні, то про справжнього чоловіка це вже точно. Кожна з нас хоч раз у житті замислювалася про те, як закохати в себе хлопця. Та й не просто закохати, а зробити так, щоб він просто згорав від ніжних почуттів і хотів бути вашим раз і назавжди.
Зробити це досить складно, але в принципі можливо. Перш за все, варто поставити перед собою мету і розписати в умі план дій.

Приблизний план дій

1. Знайти того самого хлопця;
2. Упевнитися в тому, що він саме той, хто тобі потрібен;
3. Стати просто чарівною, гарненько попрацювати над собою;
4. Йти в бій, використовуючи наші поради.
Якщо з приводу останніх трьох пунктів все більш-менш зрозуміло, то що ж робити в першому?
Кажуть, що знайти хорошого хлопця дуже важко. Всіх хороших вже розібрали, причому ще з часів дитячих садків. Ти ніколи не помічала, як по місту дефілюють парочки, в тандем яких входять хлопчик-лапочка і дівчинка, не особливо сяюча красою та розумовими здібностями? Бачила таке? Так от, це той самий класичний випадок, коли хлопця забрали ще з садка або шкільної лави. Сумно, чи не так?
Але якщо ти упустила своє «щастя» і намагаєшся зараз знайти його, тобі варто прийняти до відома п’ять простих правил, які допоможуть тобі закохати в себе хлопця.
Правило перше
Будь різною.
Не бійся змін. Змінюйся кожен день. Візьмися за свій макіяж, зачіску, гардероб. Стань несподіваним сюрпризом для хлопця, якщо хочеш досягти результату в амурних справах.
Правило друге
Де ж твоя дотепність і почуття гумору?
Навіть найскладніша і, здавалося б, неоднозначна ситуація може бути зведена до дотепного жарту. Учись вирішувати конфлікти з посмішкою, хлопчики це люблять.
Правило третє
Мені потрібен захист і догляд!
Перевірений спосіб закохати хлопця в себе – прикинутися слабкою і беззахисною. Якщо хлопець не слабак, він захоче захищати свою дівчину, допомагати їй у проблемних ситуаціях, проявити свою мужність. Не варто, правда, і зловживати цим (надто важка ноша може бути хлопцеві не по плечу).
Правило четверте
Завжди цікався його справами і думкою.
Питай у нього, як пройшов день. Якщо треба, пожалій бідолаху або спробуй щось порадити. Будь співчутливої, не байдужою. Так само не забувай спитати поради у нього, цікався його думкою. І чим більше, тим частіше. Чоловіки це люблять.
Правило п’яте
Бійся-бійся сімейного життя.
Сучасні хлопці в ЗАГС не поспішають, і квапити їх не варто. Як би тобі не хотілося свою сім’ю та мерщій, хлопцеві треба трохи погуляти. Для деяких цей термін складає дріб’язкові пару років, для інших – все життя. Можна, звичайно, іноді «подштовхнути» його до відповідального рішення, але це вже на іншому етапі відносин.

Залишити коментар