Як легко вставати вранці?

Як легко вставати вранці?

 Тільки уявіть: ранній ранок, майже ніч. Ви в теплому ліжку під м’якою ковдрою, вам сниться приємний яскравий сон, ви насолоджуєтеся кожною хвилиною відпочинку. І раптом ранкова безтурботність переривається гучним противним цигикання будильника.
Дзинь !
Ви підриваєтеся з ліжка, з ненавистю ляскаєте по дзвінкому механічному монстру і тоскно думаєте, що ось він, ранок. Прийшов.
Наступні збори на роботу не особливо додають плюсів вашому настрою, а якщо ще згадати про ранкові пробки, тисняву в транспорті, і взагалі – попереду ще довгий неспокійний робочий день!
Такий сценарій, повторюваний день у день навряд чи додає вам щастя в житті. Що ж робити? Знаєте, як кажуть, з якої ноги встанеш… З ранкового підйому і слід почати!

По-перше, підготуйтеся до ранку з вечора. В ідеалі б лягти спати раніше, а не як завжди. Влаштуватися в ліжку зручніше, розслабитися і уявити, як встаєте вранці, ледве продзвенить будильник. Як із задоволенням потягуєтеся, відчуваєте себе виспаними і задоволеними, як йдете у ванну кімнату і змиваєте залишки сну прохолодною водою.
Подібна візуалізація дуже допомагає рано вранці, коли єдине бажання – повернутися назад в ліжко під теплу ковдру.

По-друге, хороший результат надає чітке уявлення часу, коли вам треба вставати. Найкраще робити це прямо перед сном. Візуалізуйте перед собою годинник. Не важливо, механічний або електронний, головне – щоб вам було комфортно сприймати по ним час.

Уявіть, що годинник показує необхідні вам цифри, і подумки скажіть собі: «Я хочу прокинутися завтра рівно в цей час». Повторіть фразу кілька разів.

Подібне самопрограмування найчастіше допомагає прокинутися набагато краще звичайного будильника. Головне, якщо з одного разу не вийшло домогтися потрібного результату, пробуйте ще.

По-третє, найкраще прокидатися в прохолодній кімнаті. Та й не тільки прокидатися, сам сон теж буде міцніший і спокійніший, якщо спати в ретельно провітрюваному приміщенні. Краще вибрати потеплішу ковдру (щоб не застудитися ненароком), але залишити вікно або кватирку трохи відкритими.

По-четверте, не ставте будильник поруч з ліжком. У вас більше шансів встати відразу, якщо до апарату доведеться добиратися через всю кімнату. Деякі і за цей час встигають прокинутися.

По-п’яте, якщо вже встали, ні в якому разі не переводите будильник «ще на 10 хвилиночок» і не лягайте назад! Цей виверт найчастіше не спрацьовує, і замість спокійного неквапливого ранку вас можуть очікувати панічні збори з матом і лайкою. Який вже тут позитив!

Краще якщо вимкнувши будильник, ви відразу підете у ванну кімнату – вмиватися. Вода допоможе підбадьоритися, і ви вже більш-менш прийшовши в себе зрозумієте, що вчинили правильно, і повертатися в ліжко вам вже не захочеться.

По-шосте, фізичні вправи – відмінний спосіб прокинутися остаточно і зарядитися бадьорістю на весь день. Не обов’язково вранці виконувати великий комплекс йоги, або влаштовувати собі годинну кардіо – тренування. Цілком вистачить 10-15 хвилин легкої розминки під ритмічну бадьорить музику.

І головне – думайте про те, що у вас попереду цілий день, прекрасний і світлий, і він приготував вам багато цікавого і приємного!

Залишити коментар