Як правильно вибрати кросівки для занять спортом?

кросівки для занять спортом

На сьогоднішній день серед людей поширена помилкова думка, що при виборі спортивного взуття слід керуватися його зовнішнім виглядом, і в деяких випадках, фірмою-виробником. Однак єдиним і самим вірним критерієм вибір є безпека взуття.

Так, вибираючи кросівки для занять спортом, слід приділяти увагу наступним показникам – наприклад, якщо Ви займаєтеся бігом, то віддати перевагу варто легким моделям з м’яким внутрішнім покриттям, щоб амортизувати удари і знизити навантаження на стопи.
Якщо Ви віддаєте перевагу аеробним навантаженням і подібним їм, то вибирайте моделі на тонкій, гнучкій підошві.
Крім того, необхідно приділяти увагу і таким деталям, як надійна фіксація ноги і її правильне розташування у взутті. Якісні кросівки неодмінно повинні мати супінатор, що повторює природний підйом стопи. Важливий і такий елемент взуття, як устілка. Як правило, фірмові моделі бувають двох видів – або зі знімними устілками, або невід’ємною від основи. При цьому устілка повинна бути вентильованою, добре вбирати вологу і фіксувати ногу від випадкового ковзання всередині.
Важливий і матеріал, з якого виготовлене спортивне взуття. На сьогодні поширена чимала кількість як виробів з натуральних матеріалів, так і штучних аналогів і їх поєднань. Наприклад, при виготовленні верхнього каркаса кросівка можуть використовувати сітчасту синтетику, натуральну і синтетичну шкіру, дерматин, і, звичайно ж, шкіру. Щоб відрізнити натуральний матеріал від шкірозамінника, можна провести невеликий тест – притисніть рукою шкіру кросівка і потримайте в такому положенні протягом 10-15 секунд. Якщо після подібного дотику, місце зіткнення стало теплим, то перед вами натуральна шкіра. Якщо ж, шкіра штучна, то місце залишиться прохолодним і навіть трохи покриється вологою.
Керуючись цими порадами, ви зможете підбирати спортивне взуття більш розбірливо і будете мати базові знання про те, як слід робити правильний вибір.
Придбати якісні кросівки ви можете як у фірмовому магазині, так і в інтернеті, не виходячи з дому. Покупки в інтернет-магазинах є поширеним на сьогодні методом. Стежте за своїм здоров’ям і хороших вам покупок.

Ни для кого не секрет, что лекарственные травы отлично справляются со многими недугами. Одним из таких растений является красная щетка, которая имеет огромное количество лечебных свойств и еще больше хороших отзывов о себе.

Залишити коментар