Завжди дотримуйся списку!

подарунок

Як би часом важко нам не було у пошуках подарунка, завжди варто пам’ятати про те, що деякі речі дарувати ну ніяк не можна! І якщо ви не хочете вдарити в бруд обличчям перед приймаючим подарунок, то майте перед собою список заборонених (ну або просто небажаних) до дарування речей. Єдине застереження: якщо винуватець торжества сам попросив подарувати йому щось із нижче переліченого – про заборони можна забути!Вы влюблены и решили пожениться? Тогда добро пожаловать на сайт свадебного видео, где вы найдете только лучших операторов, которые будут снимать ваш праздник самыми профессиональными камерами.

1. Гроші
Взагалі, їх прийнято дарувати на весілля, при цьому не демонструючи подарунок. Краще скромно упакувати його в конверт або заздалегідь засунути в скарбничку.

Грошей багато не буває, і ніколи не вгадаєш, чи гідну суму ти презентуєш. Раптом пара купюр викличе подив, а то й сміх?

2. Косметика
Самий банальний і найнудніший подарунок для дівчини. Хлопцям теж напевно порядком набридли креми для гоління і дезодоранти.

Крім того, в косметичних засобах потрібно ще й розбиратися, щоб знати, підходить той чи інший препарат для іменинника. Щоб не було алергічних реакцій або роздратування обличчя.

Сюди ж віднесемо парфуми та туалетні води. Вибір парфумерії таїть в собі безліч всяких нюансів. Щоб презентувати туалетну воду, людину потрібно знати досить добре.

3. Біжутерія
Цей подарунок може бути сприйнятий як спосіб заощадити гроші. Краще подарувати справжню ювелірну прикрасу, хай вона буде мініатюрна.

4. Предмети для господарства
Безумовно, речі корисні, але зовсім не святкові (виняток становить новосілля). Але келихи або фарфор цілком згодяться в якості подарунка.

5. Солодощі
Цукерки, шоколадки й тортики зазвичай даруються як скромну подяку за надання послуги. Але ось презентувати подібні солодощі близькій людині якось не дуже красиво. Хоча шоколадні листівки або навіть статуетки можуть викликати суперечку в даному питанні. Правда, на пам’ять вони точно не залишаться.

6. Алкоголь
Якщо це не дорогий, елітний напій, який заслуговує особливої уваги, то краще не розглядати варіант «алкоголь в подарунок».

7. Квіти
Жест, звичайно, красивий, але букет квітів є скоріше доповненням до самого подарунку. І знову-таки до вибору квітів варто підійти не менш ретельно, щоб вгадати смак і колір приймаючого.

Зайве говорити, що варто уникати «подарунків для себе», тобто із власними планами на нього. Подарунок має бути суворо індивідуальний і призначений тільки для того, для кого ви його готуєте.

І остання дрібниця – стежте за тим, щоб цінник з подарунка був попередньо знятий. А то іменинник може подумати, що ви навмисне демонструєте вартість речі, щоб піднятися в очах приймаючого.

Залишити коментар