Новий рік. Куди поїхати – вибираємо країну!

куди поїхати на новий рік

Якщо Ви бажаєте провести цей Новий рік якось особливо, варто поміркувати про можливість поїхати за пошуками пригод в іншу країну. Знайомство з іншою культурою – це завжди нові враження, досвід, емоції. Ви все ще в роздумах, куди поїхати на Новий рік? Хочете чогось особливого і нестандартного від святкування цього Нового року? Пропонуємо вам короткий огляд, який можливо вплине а ваш вибір.

  Екзотика або романтика – як вибрати країну?

Якщо Ви вже точно вирішили виїхати кудись на Новий рік, варто розглянути різні варіанти – від жарких країн, до північного полюса. Тур-оператори пропонують широкий спектр новорічних подорожей. Спочатку потрібно вирішити, чого саме ви хочете від святкування: тепла, комфорту і спокою, або руху, різдвяного снігу і бурхливих емоцій. Від Вашого уподобання залежить вибір країни.
Можливо, Вам набридли морози, сніг та ожеледь, тоді можна поїхати в якусь екзотичну країну. Перед початком зимових свят надходить багато пропозицій від туристичних фірм для того, щоб зробити поїздку в Єгипет, ОАЕ, Таїланд, Індію. Це відмінна можливість познайомиться з іншою культурою, абстрагуватися від проблем, засмагнути і просто добре провести час. У Вашому розпорядженні кращі готелі, піщані береги, пальми, дайвінг-екскурсії.
Якщо ж ви хочете істинного новорічного настрою, варто скористатися можливістю виїхати в новорічну казку, наприклад, в Фінляндію, Норвегію чи Швейцарію. Ці країни добре підходять для сімейних пар, адже сніг, олені, упряжки з лайками відмінно створюють настрій затишку та справжнього Нового року. У цих країнах Новий рік і Різдво – це своєрідний культ. Всі жителі активно беруть участь у підготовці до свят.
Ви мрієте про романтику? Тоді Італія, Франція та Австрія саме для Вас. Для закоханих такий Новий рік буде дійсно незабутнім. Подаруйте своїм рідним трохи ніжності і тепла, вирушайте пити міцне вино, споглядати морський берег, випробувати гірські схили, милуватися старими млинами і історичною архітектурою. Вибір досить різноманітний і все це для Вас, якщо вирішили вибрати одну з цих країн.

  Куди поїхати і як відсвяткувати?

Новий рік вже скоро, тому подбайте, щоб він пройшов цікаво і з користю, перш за все для Вас. Варіантів для проведення цього заходу досить багато. Куди поїхати на Новий Рік – вибір країни залежить тільки від Вас. Ви можете порадитися як з рідними людьми, так і представниками у тур-агенціях.  У будь-якому випадку, це свято має пройти цікаво і з користю.

Залишити коментар