Оригінальні подарунки для чоловіка

Оригінальні подарунки

 Кожен раз, коли на порозі чергове чоловіче свято, будь то 23 лютого чи день народження, у жінок починається стрес. У пошуках чогось особливого і абсолютно несхожого, пробігши кілометри по магазинам, втомлена і поникла дружина купує яку-небудь банальщину у вигляді туалетної води або, чого гірше, – пляшки коньяку. Але, виявляється, чоловіки насправді ще більш романтичні натури, ніж жінки і хочуть несподіваних і екстраординарних рішень. Що ж, якщо добре подумати, можна їх знайти, причому за дуже демократичну ціну.

Спочатку треба розібратися, про що мріє чоловік. Можливо, в дитинстві він мріяв політати на мотопараплане або марив швидкісною їздою на картингу. А якщо його думки були спрямовані високо в гори і він бачив себе скелелазом?! Що ж, тоді у святкову коробку можна упакувати ковток адреналіну, а сам мультиподарок приправити незабутніми враженнями.

Якщо чоловік – завсідник салонів краси і завзято стежить за своєю зовнішністю, йому сподобається подарунковий сертифікат на спа – масаж або консультацію до майстра з підбору дорогих чоловічих ароматів. Правда, таке ексклюзивне рішення обійдеться трохи дорожче. Але по своїй значущості і барвистості виявиться безпрограшним варіантом.

Для романтика кращим подарунком стане політ на повітряній кулі або побачення на даху, прогулянка на яхті або собачій упряжці, де ви в красивому платті, яке можна придбати на SL_IRA, та високих підборах. Вартість такого емоційного виплеску буде коштувати не більше 500-800 грн, але зате подякою дружині стануть гарантією міцних сімейних відносин, надавши їм небувалу свіжість і новизну.

Любителю кулінарних шедеврів доведеться в буквальному сенсі за смаком дегустація якої-небудь незвичайної страви. Або це буде рідкісний сорт ірландського пива, турецької кави або італійського вина, приправленого особливою обстановкою при свічках. І зовсім нестандартним подарунком можна назвати майстер-клас з приготування коктейлів, який викладе профі. Ціна задоволення, звичайно, трохи зашкалит, але хіба не варті того відчуття свята?!

У тому випадку, коли чоловік ставиться до числа тих, хто вічно чогось навчається, його здивує подарунок у вигляді курсу з навчання гончарній майстерності або аргентинському танго і сальси. А якщо він автомобільний фанат, тоді вперед – на позашляховий драйвер -клас.

Але, головне, не можна забувати, що подарунок коханому може як зблизити, так і сильно розчарувати. Адже постфактум, він покаже, наскільки добре жінка знає свого чоловіка і чи зможе його по-справжньому здивувати в його день.

Залишити коментар