Як святкують день Святого Валентина в різних країнах світу

день Святого Валентина

Свято всіх закоханих уже давно святкується в усіх країнах світу, і в кожній з них закріпилися свої традиції і обряди. Але одна спільна риса збереглася скрізь – в цей день вважається популярним вінчатися, робити пропозиції і влаштовувати весілля. Розглянемо найцікавіші моменти у святкуванні цього дня в інших країнах.
У наші дні в Америці День Валентина це одна з найбільш доленосних дат. Якщо американка виявилася зі своїм коханим в цей день десь в Нью-Йорку або Атланті, то вона обов’язково зробить йому пропозицію. І за багаторічною традицією, він просто не має права відмовитися. А раптом він все-таки вирішив відхилити таку пропозицію, то обов’язково в якості компенсації дама вимагає від нього нове шовкове червоне плаття, в основному провідних модних брендів. Для того щоб заново почати будувати своє особисте життя з більш зрілим і підходящим партнером.
У Німеччині досі любов’ю називають всякого роду психічні божевілля особистості. Тому у німців прийнято в день Всіх Закоханих прикрашати стіни психіатричних лікарень яскравими стрічками. Якщо в цей день Вам зустрілася яскраво прикрашена будівля – не сумнівайтеся, перед Вами психіатрична клініка.
Саудівська Аравія сильно відзначилася в способі святкування Дня Святого Валентина, так як тут це свято строго настрого заборонене взагалі. Це єдина країна у світі, де така заборона накладена офіційно. Саудівська Комісія по запобіганню гріха заявила, що День Закоханих потрібно обов’язково заборонити, адже він розбещує підростаюче покоління і породжує гріх в їх душах. Усім магазинам під загрозою штрафів заборонено торгувати святковою символікою, а квітковим крамницях заборонено в цей день продавати червоні троянди.
Фінляндія найдемократичніша у святкуванні дня Закоханих, так як в цей день її жителі відзначають День Друзів. Фіни вважають не красивим відокремлювати закоханих і не закоханих, адже якщо комусь не пощастило в цей час з особистим життям – вони можуть почувати себе ображено. Тому тут панує повне рівноправ’я і жителі цієї країни відзначають, що в любові як і в дружбі, дуже цінується відданість, жертовність, вірність і постійні почуття.
Найбільше пощастило француженкам. Саме у Франції в День Закоханих прийнято дарувати коштовні прикраси, і не тільки своїм другим половинкам, а всім улюбленим людям у своєму житті – бабусям, мамам, сестрам, родичам і друзям.
Китайці мають своє власне свято в серпні, яке дуже схоже на День Святого Валентина. І якщо вони почнуть відзначати ще 14 лютого, тоді у них в році буде два дня всіх закоханих.
Тому, якщо Вам набридло святкувати 14 лютого традиційним способом для Вашої країни та дарувати звичайні подарунки, то можна легко все переграти на лад будь-якої іншої країни.
Загалом, не важливо, в якій країні Ви живете і як святкуєте цей день, головне щоб поруч був саме Ваша людина, який розділяє повністю всі Ваші почуття!

Если вам надоело ходить по магазинам за продуктами, или просто не хватает времени, тогда доставка продуктов на дом именно для вас.

Залишити коментар