Теми для спілкування з дівчиною

Теми для спілкування з дівчиною

Уявіть собі, що ви йдете на перше побачення або просто зустріли гарну панночку в якомусь закладі. Це може бути кафе, кінотеатр, супермаркет чи університет. Звичайно, вона настільки прекрасна, що ви, навіть, не знаєте, як з нею почати своє знайомство.

Анекдот дня

Перш за все, ви можете виглядати приголомшливо, мати хороший соціальний статус, але, якщо ви не заговорите з дівчиною, то вона, напевно, з вами теж не заговорить. Хоча, це вже індивідуальний фактор. Тому, якщо ви не знаєте, як вести розмову з дівчиною, тоді ми допоможемо вам з цим.
Найкраще, почати вас розмова з позитивної ноти. У цьому вам допоможе анекдот дня. Але, перед тим, як його розповідати, гарненько подумайте, чи не образить він вашу супутницю. Причин може бути багато:
1. Вона блондинка, тому анекдот про блондинок точно буде не в тему;
2. Анекдоти про спеціальність теж ні до чого, якщо ви не знаєте, чим вона займається;
3. До вульгарних анекдотів теж не варто вдаватися.
4. Також не розповідайте анекдотів про наркоманів і алкоголіків. Це точно не та тема, яку потрібно піднімати при першій розмові з дівчиною.

Про що ще говорити з дівчиною?

Коли ви спілкуєтеся з дівчиною, розповідайте про себе, але не перегинайте палицю. Адже, практично всі дівчата, більше люблять говорити, ніж слухати. Тому, дайте їй висловитися. Якщо ж виникла пауза в розмові, тоді приступайте до дій. У вас є два варіанти: розповісти знову якийсь смішний анекдот або ж запитати про що-небудь вашу супутницю. Що перший, що другий варіант – безпрограшні. Правда, при питанні, можна потрапити в ту сферу, на яку дівчина і зовсім не хоче спілкуватися. Поетом тут потрібно бути дуже коректним і делікатним. Але, ви можете в процесі розмови, дізнатися чим же дівчина цікавиться найбільше або яке в неї хобі. Знаючи це, ви ніколи не помилитеся з темою для розмови.
Добрими помічниками при розмові з дівчиною будуть для вас вічні теми, про які можуть говорити все. Серед них: музика, фільми, соціальні мережі та інше. Уникайте розмов про високе і прекрасне, адже дівчина може цим не цікавитися. Також не говоріть про тварин, поки точно не переконаєтеся, що вона їх любить або у неї немає алергічної реакції, наприклад, на котів.
Звичайно, почати розмову з дівчиною не так вже й просто, якщо ви не запеклий пікапер. Але, це вже інша тема для статті.

Залишити коментар