Хочу одружитися: поради для пропозиції руки і серця

пропозиція руки і серця

Шлюб є повною гармонією між двома людьми, які на протягу часу добре впізнали один одного, і прийшли до обопільного рішення одружитися.

Призначити весілля це впевненість, що хочете одружитися саме з цією людину і у вас взаємність, настав той час, коли «я» і «ти» стало «ми». Як тільки ви знайшли ту, єдину жінку своєї мрії – настав час робити пропозицію. Необхідно все спланувати таким чином, що б відповідальний момент зберігся в пам’яті на все життя.

Отже, перед вами постало питання, як знайти кращий спосіб і запропонувати обраниці стати дружиною. Читайте далі, і ви дізнаєтеся про різні способи пропозиції шлюбу і виберете ідею, яка вам більше сподобалася. Можливо, моя порада вам підкаже, і, беручи за основу перераховане нижче, додасте свій фрагмент, краще знаючи секрети смаків вашої обраниці.

Якщо ви знайомі за місцем проживання і маєте вільний доступ до будинку вашої нареченої, можете залишити слід таємничості, що сподобається вашій коханій. Постеліть доріжку з пелюсток троянд від хвіртки до порога будинку, по якій повертається додому ваша обраниця. Посипте різнокольоровими конфетті та серпантином доріжку в спальню, прикрасьте кімнату красивими квітами, запаліть свічки. Приготуйте пляшку шампанського або навіть шоколадний торт і звичайно обручку в красивій упаковці. Вкладіть гарну листівку з питанням, “Ти вийдеш за мене? ” Прослідкуйте за своєю улюбленою тихо, як вона увійде в кімнату, і обхопіть в міцні обійми.

Запросіть кохану на природу. Виберіть місце, яке знаходиться далеко від метушні, де окрім шелесту дерев, дзюрчання струмка або реву моря і вітру немає нічого. Зробіть романтичну прогулянку по берегу озера, річки чи просто обраного красивого куточка на природі. Знайдіть відокремлене місце, де можна розпалити багаття. Візьміть з собою трохи їжі. У той час як ваша подруга дивиться в сторону, дістаньте коробочку з обручкою і поставте запитання, “Ти станеш моєю дружиною ? ” І при позитивній відповіді, укладіть супутницю в пристрасні обійми.

Якщо ви дійсно впевнені, що безумовно, “так”, то можете запропонувати їй руку і серце в суспільстві. Коли ваша дама зайнята на роботі, з’явіться в офісі з букетом квітів і пляшкою шампанського з кільцем. Уявіть собі здивування, яке висловить обличчя дівчини, звичайно, після цього підіть на святкову вечерю в ресторан. Насолоджуйтесь залишком дня разом в обіймах один одного у себе вдома.

Зробіть домашнє відео у всіх приміщеннях будинку вдвох, як звикли бути під час спілкування. Запишіть себе на камеру, скажіть важливі слова про те, що ваше серце переповнене почуттями, і ваша обраниця багато значить для вас. Ви можете вибрати місце, де ви вперше зустрілися, а також відвідати усі куточки, які для вас двох багато значать. Залиште ваші емоції, що відбувається на відеозапису. В кінці фільму, тримайте кільце і зробіть пропозицію. Перегляд відео в інтимній обстановці з вашою нареченою буде романтичним і незабутнім назавжди. Я впевнена, що ваша дівчина буде в захваті від всіх слів любові, записаних на ролику відео!

Використовуючи запропоновані ідеї, або щось індивідуальне, придумане вами, ви зробите пропозицію майбутній дружині, і я сподіваюся, ви обов’язково отримаєте позитивну відповідь.

Залишити коментар