Незабутня перша шлюбна ніч, або як її зробити такою?

перша шлюбна ніч

 Ну, от після всіх цих традиційних церемоній ми підійшли до найголовнішого – першої шлюбної ночі, а як варто її провести саме незабутньою? Кожна жінка вважає, що її шлюбна ніч просто зобов’язана відрізнятися романтизмом і теплою таємничою атмосферою.

Ця ніч, в розумінні наших предків – саме перший сексуальний досвід молодих, при якому відбувається дефлорація нареченої, тобто втрата цноти, висловлюючись простою мовою; на сьогодні – це позначення простого терміна не більше, так як зазвичай перша ніч відбувається досить задовго до укладення шлюбу і дуже рідко трапляються такі варіанти, коли після укладення шлюбу наречена все ж зберегла свою чистоту.

Перша шлюбна ніч – це найважливіша ніч, при якій закладається початок сімейного життя, вашого любовного союзу. І немає величезної різниці, чи були у вас вже інтимні відносини в минулому союзі, чи це для вас тільки перший досвід все одно перша шлюбна ніч повинна протікати безпосередньо першому і незабутньою у вашому законному шлюбі.

Якщо все ж мається недосвідченість у проведенні сексуального контакту у молодят, слід звернутися за допомогою до батьків або кращих друзів.

Ну, ось вже все по місцях розкладені подарунки і гроші, зачіска розплетена, а справа до першої шлюбної ночі і не просувається, бо наздогнала страшна втома. Не за горами пішли ваші мріяння про проведення цих важливих хвилин, скільки було заплановано моментів і бажань. Але результат нульовий.

Ось кілька умов, які необхідно дотримувати для її проведення, і подбати про них потрібно заздалегідь. Вона повинна відбутися в красивому місці. Щоб все сприяло сексу, це може бути номер для молодих в шикарному готелі, або ж будинку і обов’язково без присутніх у сусідніх кімнатах родичів, яким ніде розміститися.

Шлюбне ліжко повинна бути підготовлена відповідним чином, а саме не скрипіти, не хрипіти. У кімнаті краще, щоб була напівтемрява, запаліть свічки для додання більшої романтики. Обов’язково звертайте увагу на переживання партнера, якщо, звичайно воно є.

Якщо ваша шлюбна ніч збіглася з початком менструації, майте на увазі що злягання вкрай не бажано для збереження вашого ж здоров’я.

Перша шлюбна ніч не сприймає грубості, з’ясування відносин, швидкості злягання, все має відбуватися розмірено і обов’язково з глибиною почуттів.

Залишити коментар