У чому полягає особливість вашого весілля ? 5 простих порад

організація весілля

Не для кого не секрет, що підготовка до весілля і саме його проведення варто безлічі клопоту і занепокоєнь для закоханих. Щоб не затьмарити собі цей знаменний день не можна забути жодної деталі. Одним з важливих пунктів в організації є, якою буде атмосфера свята. А цим, як ми знаємо, займається тамада.

Звичайно, якщо ваше весілля не обіцяє бути багатолюдне, і відзначати ви його будете вдома (що в наш час трапляється все рідше), то можна обійтися і без сторонніх фахівців. Але якщо ви запросили всіх родичів, і навіть тих, кого ніколи не бачили, то треба подбає про професійні розваги своїх гостей. Потрібно зробити і підготувати все так, щоб не було до чого причепитися, і щоб ніщо не змогло затьмарити найголовніший день у вашому житті.

Як же правильно вибрати тамаду, якими параметрами треба керуватися?

1. Як і де знайти фахівця? Це не складно. Найнадійніший перевірений спосіб – послухати поради ваших друзів або знайомих, тих, у кого працював той чи інший фахівець. Друзі поганого не порадять. Інший спосіб – це запросити тамаду, чию роботу ви самі бачили у друзів або знайомих на весіллі, і яка вам сподобалася. Також, можна навідатися у будинок культури вашого міста, напевно працівники – організатори масового відпочинку городян мають програму проведення весіль і підробляють цим. І якість їх роботи нітрохи не відзначиться від будь-якого іншого фахівця, обраного за оголошенням у газеті. Можна шукати за оголошенням у газеті, телебаченню (на якість немає гарантії) або в вузькоспеціалізованому журналі, наприклад, весільному (більше шансів отримати хорошу якість, але за немаленьку суму) .

2. Не варто забувати, що кожен поважаючий себе фахівець має хоча б невелике, але портфоліо. Попросіть переглянути портфоліо, перевірте його роботу. Переконайтеся чи підходить вам даний фахівець, якості його характеру, манера проведення заходу, голос, харизма, сценарій. Особливо цей пункт варто передбачити, якщо ви шукайте тамаду за оголошенням.

3 . З портфоліо ви зможете побачити і визначити для себе багато чого. Це стосується і такого важливого пункту  як мова тамади. Те, які фрази, жарти він вибирає, як може «розрулити» непередбачені ситуації на торжестві, дуже важливо для вас. Артикуляція, дикція, гучність і тембр його голосу також важливі. Вони повинні вас влаштовувати. Для цього непогано було б зустрітися «наживо» з людиною, а не обмежитися одною телефонною розмовою . При особистій зустрічі ви легко зможете визначити, що за людина перед вами, її особисті якості, наскільки товариський, артистичний, порядний, веселий він. Чи має гарне почуття гумору, – це важлива якість тамади при проведенні урочистості . Та й самому тамаді (якщо він вже достатньо досвідчений ), буде просто необхідно з вами зустрітися, щоб подивитися на вас, і заздалегідь спланувати, підігнати під вас вже готовий сценарій. Хороші фахівці (у будь-якій області ) – це ще і хороші психологи. Гарний тамада зрозуміє, що буде доречним сказати або зробити, а що не варто, який конкурс провести, а який ні, що підійде і сподобається саме вам. Якщо ви вже дуже переживаєте, то при зустрічі ви навіть можете обговорити коротко сценарій всього заходу, запропонувати свої «фішки » і конкурси, побачені раніше на інших урочистостях. Варто зауважити, що хороший фахівець не стане дуже докладно розповідати про те, що буде в сценарії, щоб вам було цікаво, але призведе яскраві приклади моментів, конкурсів з попередніх проведених ним свят.

4 . Стать тамади, загалом, якщо це хороший фахівець, не грає особливої ролі. Але якщо це вам принципово важливо, то також не забудьте врахувати і цей момент .

5 . Важливий момент в підготовці свята – це облік часу. Воно грає не на вас. Не варто відкладати вибір тамади на останні тижні. Хороші фахівці зайняті на багато тижнів вперед, особливо в літній період. Це варто врахувати. Крім інтуїції і переробки великої кількості інформації вам потрібно багато часу на пошуки, переговори, уточнення, зустрічі. Так що вибір тамади, крім всіх інших приготувань, не потрібно відкладати на останній момент. Інакше ви ризикуєте залишитися без професійної розваги своїх дорогих гостей .

Вдалого вам вибору !

Залишити коментар