Весільні клопоти. З чого почати приготування і як нічого не забути

Весільні клопоти

Весілля – це прекрасний урочистий момент, до якого потрібно ретельно підготуватися. З чого починається підготовка до весільного торжества? Тут потрібно багато чого і врахувати і нічого не забути, продумати все до дрібниць і виділити головне в підготовчому процессе.
Вибір ресторану
Загальна стилістика весілля багато в чому залежить від правильності обраного ресторану, в якому і буде проходити найголовніше захід у вашому житті. Перше, на що звертають увагу – це цінова політика, якщо ціни вас цілком влаштовують, потрібно визначитися з меню. Вибір основних страв повинен бути з урахуванням вікової категорії, запрошених на весілля гостей. Якщо це японський ресторан, не всім бабусям і дідусями припадуть до смаку суші і роли, а от для молоді, вони будуть цілком прийнятні. Якщо це мексиканський ресторан, в ньому будуть в основному гострі страви з кактусів, лайма, а основний напій – текіла. Якщо ви впевнені, що всім вашим гостям це сподобається, то слід визначитися з порціями. Розраховуйте виходячи з кількості осіб. Досвідчені організатори весілля і працівники ресторану вам обов’язково допоможуть. Не забудьте при розрахунку кількості порцій в ресторані про тамаду, ді- джея, фотографа та відеооператора – у них знайдеться вільна хвилинка, щоб перекусити.
Весільне плаття і костюм нареченого
У сучасній весільній індустрії представлені весільні сукні фото з цінами у величезній кількості. Існую різні фасони, стилістичні напрями суконь, колірна гамма від білого і перлинно-рожевого до яскраво-червоного і темно-синього. Залежно від пори року і погодніх умов, вам може знадобитися теплий шарфик, накидка, мереживна шаль, манто, парасолька чи шубка. Додатковими аксесуарами можуть служити: рукавички, фата, діадема. Що стосується костюма нареченого, то він за своєю стилістикою повинен відповідати весільній сукні нареченої. Про це потрібно звичайно заздалегідь домовитися і обговорити стиль, щоб не вийшло безглуздої ситуації, коли наречений буде в костюмі ретро, а наречена в грецькій сукні.
Тамада, перукар, візажист, ді- джей, фотограф і відеооператор
Фахівців в області весільних заходів краще вибирати через знайомих, які можуть дати хороші рекомендації. Якщо ви недавно були у когось на весіллі і вам сподобалася її організація, то ви можете попросити допомоги у молодої сім’ї, вони допоможуть вам визначитися з вибором. Тамада, перукар, візажист, ді- джей, фотограф і відеооператор – це дуже важливі люди на весіллі, від яких залежить ваше торжество.
Весільний кортеж
Найголовніше у весільному картежі – це розрахувати посадочні місця так, щоб усім вистачило місця. Ви можете замовити лімузин або мікроавтобус на ваш розсуд, залежно з розрахунку весільного бюджету. Подбайте про те, щоб ваші гості могли спокійно дістатися до будинку після вашого заходу. Ви можете викликати таксі, об’єднавши кілька людей, які живуть в одному районі. Такий варіант, звичайно, припаде до смаку багатьом гостям, але це задорого. Можна замовити автобус або газель. Ваші гості весело проведуть час по дорозі додому.
Заздалегідь виберіть букет для нареченої і бутоньєрку для нареченого. Купуйте прикраси на машину або зверніться у флористичне агентство, яке допоможе вам прикрасити весільний кортеж живими квітами. Підпишіть запрошення для гостей, купіть кільця. Подумайте, які призи будуть потрібні для конкурсів. Виберіть місце для прогулянки та весільної фотосесії. Підготуйте легкі закуски для перекусу гостей.
Ваше весілля може стати справжньою казкою, проявіть свою фантазію і оригінальність.

Залишити коментар