Весільні сукні 2014. На що опиратися майбутнім нареченим

Весільні сукні 2014

Весілля – це, напевно, найзнаменніша подія в житті кожної дівчини. Це та подія, яка змінює все її життя. Підготовка до весілля займає дуже багато сил і часу, адже потрібно з точністю до деталей спланувати все. Але найголовніше – це вибір весільної сукні.
Кожна наречена вибирає весільне плаття за своїм смаком, але все ж дотримуючись деяких тенденцій моди. 2014 – це справжній вибух моди. Дизайнери змінюють не тільки колір і вигляд, але навіть довжину весільного плаття. Популярними стають екстравагантні пишні сукні з різними візерунками і прикрасами.
Давайте ж детальніше розглянемо тенденцію весільних суконь на 2014 рік.
Одним з провідних дизайнерів весільних суконь є Оксана Муха. Її сукні славляться не тільки своєю вишуканістю та елегантністю, а й неординарністю і нововведенням, які вона використовує у створенні нових колекцій. Не виключенням є і колекція 2014 року.
Крім білого Оксана Муха ввела і кремовий колір, так як вважає його більш ніжним. Усі сукні з колекції схожі за своєю формою – облягаючий корсетний верх з пишною спідницею від талії. Довжина суконь різна: довгі пишні спідниці зі шлейфом чергуються з пишними спідницями трохи вище коліна. Сукні з короткими спідницями мають довгі шовкові шлейфи і  напівпрозорі накидки – шлейфи з вирізом до пояса. Усіх їх прикрашають шовкові квіти і квіткові візерунки, розшиті дорогоцінними каменями і бісером.
Довга вуаль стає вже не модною. Її місце займають тіари і невеликі головні убори, прикрашені квітами, коштовними каменями і бісером. У комплектації до деяких суконь йдуть шовкові рукавички різної довжини.
Тенденцією 2014 стають сукні з відкритими спинами і невеликим вирізом декольте. Занадто великий виріз декольте вважається вульгарністю, тому його дизайнери роблять якомога меншим. Якщо ж виріз декольте і присутній в якійсь моделі плаття – його закривають за допомогою сітки розшитій візерунками і прикрашеної бісером або дорогоцінними каменями. Саме таких правил дотримуються Алла Сага, Вікторія Карандашева та Юліана Клочко.
Підвівши підсумки можна впевнено сказати, що 2014 – це сезон елегантності, вишуканості та витриманості. Незважаючи на візерунки і квіткові вишивки, на прикраси бісером і дорогоцінними каменями, на викликаючій короткі спідниці з довгими шлейфами всі сукні виглядають багато, але в той же час і скромно. За порівняння з попередньою модою, цей сезон не є вульгарним. Плаття поєднують в собі всю простоту форми з елегантністю оформлення, а вдало підібрані прикраси роблять весь образ нареченої вишуканим і навіть трохи казковим. Виходить справжня Попелюшка сучасності і все це завдяки платтю.

Залишити коментар