6 умов для пружних грудей та вправи для грудей

вправи для грудей

Груди – це жіноча гордість, груди – це чоловіча слабість, груди – це джерело вічних страхів і сумнівів. А раптом виростуть недостатньо великі, а раптом відвисне після пологів, а раптом йому не сподобається? Запам’ятайте головне: великі чи маленькі груди – це справа смаку. Важливо лише, щоб вони були пружні і не обвисали. Тому не зациклюйтеся, а просто дотримуйтеся найпростіші правила догляду за власним бюстом. Неодмінна умова тонусу грудей – правильно підібраний бюстгальтер. Занадто просторий і занадто тісний однаково шкідливі. У просторому бюстгальтері груди обвисають, в занадто тісному – порушується кровообіг. Для занять спортом необхідно завжди використовувати спеціальний бюстгальтер, без нього від постійних поштовхів і коливань шкіра розтягується набагато активніше – і молочні залози обвисають.

Влітку не варто загаряти “топлес”, і зовсім не з пуританських міркувань. Під впливом сонячних променів шкіра на грудях особливо швидко старіє. На ареолі можуть навіть з’явитися зморшки, а в області декольте – пігментні плями. Не варто забувати, що шкіра на грудях у два рази тонша, ніж на обличчі, – так що не додавайте їм зайвих навантажень.

Стежте за поставою: як тільки розправляються плечі і випрямляється спина – груди стають більш підтягнутими, тому що частина навантаження беруть на себе м’язи грудної клітки.

Стежте за вагою. При різкому схудненні груди обвиснуть, втративши внутрішню жировий прошарок. Занадто швидкий набір ваги може привести до розтяжки на шкірі.

Не пересушуйте шкіру: уникайте занадто гарячої води і мила. Підберіть спеціальний щоднний гель для душу. Використовуйте зволожуючі креми з вітамінами.

Ефективний і масаж за допомогою контрастного душу. Втім, його можна замінити й звичайним масажем з акуратними круговими рухами від нижнього краю грудей до підборіддя.

Ліпимо груди

Звичайно, добре б починати робити вправи ще задовго до того, як бюст втратить свою форму. Але при бажанні навіть уже обвислі груди можна злегка підтягти без хірургічного втручання. Обвисання грудей викликається перш за все недоліком м’язової тканини. Так що доведеться нарощувати грудні м’язи, які тримають її на потрібному місці.

Вправи для грудей

Вправа для грудей №1. Стоячи на колінах, спершись руками об невисокий упор, що знаходиться приблизно в метрі від вас (наприклад, край дивана або спеціальна платформа). Зігніть руки в ліктях і при цьому торкніться грудьми платформи. Потім, тільки за допомогою сили рук, поверніться у вихідне положення. Намагайся тримати руки на ширині плечей і не прогинатися в попереку. Виконуйте цю вправу стільки разів, скільки зможете, поступово доводячи до 15 повторень. Коли освоїте цю вправу для грудей, можна переходити до віджимання від платформи. А потім до віджимання від підлоги.

Вправа для грудей №2. Зігніть руки в ліктях і з’єднайте долоні на рівні грудей. При цьому намагайтеся щосили надавлювати долонями одина на одногу, щоб відчути, як напружуються м’язи грудей. Затримайтеся в цьому положенні на 10 секунд. А потім розслабтеся. Повторіть цю вправу 15-20 разів. Намагайтеся домогтися максимального напруження м’язів. Потім підніміть зігнуті в ліктях руки над головою. З’єднай долоні і знову 15-20 разів повтори цю вправу.

Вправа для грудей №3. Для цієї вправи вам буде потрібно еспандер або пружна гумка. Встаньте на підлогу або сядьте на стілець, випряміть спину і розправте плечі. Візьміть в руки еспандер або гумку і витягніть її прямо перед собою на рівні плечей. Починайте розводити руки в сторони, натягаючи гумку. Намагайтеся відводити руки якомога далі назад. Затримайтеся в крайній точці на 10 секунд, а потім повільно поверніться у вихідне положення. Повторіть цю вправу 10-15 разів. Стежте, щоб руки постійно перебували на одній лінії.

Вправа для грудей №4. Ляжте на підлогу, руки розведені в сторони. Напружуючи м’язи рук, постарайся підняти грудну клітку (на вдиху). Потім поверніться у вихідне положення, розслабт руки і видихніть. Повторіть цю вправу для грудей 15 разів.

Вправа для грудей №5. Ноги на ширині плечей. Ліва рука на стегні. Правою рукою опишіть в повітрі велике коло. М’язи грудей при цьому повинні бути напружені. Опишіть три кола вперед, три назад і поміняйте руки. Повторіть цю вправу по 8-10 разів кожною рукою. Потім виконайте вправу одночасно двома руками, імітуючи руху плавця. Намагайтеся все виконувати у швидкому темпі. Для збільшення навантаження можна виконувати цю вправу з гантелями.

Вправа для грудей №6. Ляжте на підлогу, ноги зігніть у колінах і обіпріться ступнями об підлогу. Візьміть в кожну руку по гантелі та випрямлені руки підніміть вгору. Вдихніть й повільно розведіть руки в сторони, не торкаючись ними підлоги. Затримайтеся в цьому положенні на 10 секунд. Намагайтеся відчувати розтяжку грудних м’язів. На видиху вертайтеся у вихідне положення. Стежте, щоб під час розведення рук хребет був притиснутий до підлоги, а не вигинався.

При щоденному виконанні ці вправи для грудей допоможуть домогтися видимого результату вже через 5 тижнів.

Узнавайте лучше что такое индийский морской рис, каковы его свойства и какие вкусные и экзотические блюда из него готовятся.

Залишити коментар