Ефективні вправи для схуднення ніг. Комплекс вправ

вправи для схуднення ніг
Ах ніжки, ніжки! Це і предмет зітхання шанувальників і чи не головна частина нашого тіла, від стану якої залежить наша працездатність, рухливість, здоров’я. Гарними можуть бути не тільки довгі ноги, як жартують деякі, що ростуть прямо від вух. Красивими і сексуальними можна зробити будь-які ніжки. Стрункі, гладкі, без целюліту, з пружними м’язами, помірною мускулатурою – такі ніжки можуть бути у кожної, завдяки легкому фізичному навантаженні.

Ранкова зарядка для ніжок

Красиві ніжки формуються не тільки в результаті спортивної ходьби, а також від бігу, велосипедної їзди, на велотренажерах і степперах. Існують досить ефективні вправи для краси ніг, які можна виконувати прямо в ліжку, ледь прокинувшись, як розминку. Прокинувшись, підтягніться, по черзі витягніть праву і ліву ноги. Виконайте по 5-20 разів кожну вправу. Виберіть собі комфортне навантаження і з кожним днем ​​збільшуйте кількість вправ на 5 разів. Кількість вправ, що виконуються кожною ногою, доведіть до 100.

Ефективні вправи для лінивих

Вправа 1. Лежачи, підніміть під кутом тридцять градусів ліву і праву ногу по черзі, руки зігнуті в ліктях і лежать під головою.
Вправа 2. У позі лежачи, руки під головою, виконуємо згинання ніг по черзі, ноги витягаємо так, щоб він і ікра ноги були паралельні горизонту.
Вправа 3. Ножиці. Піднявши ноги під кутом тридцять градусів, по черзі виконуємо перехрест ніг. Права нога зверху, йде вліво, ліва знизу йде вправо.
Вправи 4. Лягаємо на лівий бік, зігнута в лікті ліва рука на подушці, права, зігнута у лікті під грудьми, не поспішаючи піднімаємо праву ногу на тридцять, шістдесят градусів вгору, чим вище, тим краще. У кого, як вийде.
Вправа 5. Те ж саме, піднімання протилежної ноги вгору лежачи на правому боці.
Вправа 6. Велосипед. Лежачи на спині, руки за головою, імітуємо їзду на велосипеді. Спочатку робимо маленькі кола, потім збільшуємо і прискорюємо темп.
Вправа 7. Піднімання ніг з розтяжкою. Лежачи на спині, піднімаємо ногу вгору, допомагаємо двома руками наблизити колінну чашечку прямої ноги до чола, злегка піднімаючи і витягуючи шию.
Особливо старатися в перші дні не треба. Навантаження підвищуємо поступово, амплітуда коливань збільшиться сама. Коли ви відчуєте, що вам цих вправ мало, перейдіть до другого комплексу вправ для схуднення.

Ефективні вправи для просунутих

Для цього комплексу вправ для ніг вам знадобиться невелика лавочка, що імітує сходову сходинку, або степ. Ці вправи для схуднення ніг треба робити протягом 10 хвилин і дуже інтенсивно. Всі ці вправи засновані на простому русі, які ми здійснюємо при ходінні по сходах вгору або вниз, підніманні і опусканні зі степу, сходинки. Встати на степ однією ногою, як на сходинку, підтягнувши коліна до грудей, руки одночасно піднімаються вгору, опустивши ногу зійти зі сходинки або степа. Робимо рух по черзі, під музику, чергуючи ноги. Забудьте про ліфти, і ваші ніжки здобудуть гарну форму.

Залишити коментар