Формуємо м’язи грудей (вправи для грудей)

 Вправи для грудей

Краса грудей не в розмірі, а у формі – це безперечний факт. А ось ще один факт – змінити форму грудей можливо за допомогою фізичних вправ. Розмір, звичайно теж можна змінити, але лише у бік зменшення. Вправи для грудей здатні підняти груди, зробити їх вищими, а значить, візуально вони будуть виглядати більш округлі і пишні. Для формування м’язів грудей мало трьох-чотирьох тижнів занять. Потрібні місяці регулярної роботи. Але заради такого значного місця часу й сил не шкода. Займемося ділом!

Вправа для грудей “Жим лежачи” стимулює зростання м’язових волокон

Початкове положення: ляжте на горизонтальну лавку, ноги стоять на підлозі, в руках гантелі від 2,5 кг і вище. Руки розташовані широко – 90 градусів у згині руки, гантелі дивляться в стелю. Відстань між руками в процесі виконання вправи не міняйте.

Виконання: випряміть руки вгору і плавно опустіть.

У верхній точці зробіть невелику зупинку з напругою грудних м’язів і рук.

Примітка: Якщо ви займаєтеся в умовах обладнаного спортивного залу, виконуйте, як варіант жими від грудей на похилій лаві. Кут нахилу 40 градусів.

Вправа для грудей “Розведення”

Початкове положення таке ж, що і в першій вправі, але гантелі тримаєте в випрямлених вгору руках, повернутими всередину. Руки трохи круглі в ліктях.

Виконання: Розведіть руки в сторони, відчуваючи м’язовий натяг і плавно, “стискаючи” грудні м’язи і м’язи рук поверніть їх у вихідне положення.

Вправа для грудей “Заклад рук за голову по діагоналі”

Початкове положення: лежачи на лаві. Як і в першому і в другому вправах, руки з гантелями заведені вгору і трохи розведені в сторони.

Виконання: ведіть руки через верх і з’єднайте їх над низом живота. Поверніть у вихідне положення з тієї ж траєкторії.

Виконайте кожну вправу для грудей не поспішаючи 6-10 раз на 2-3 підходи. Новачки можуть почати з ваги в 2 кг на кожну руку, для більш підготовлених – 2,5 кг. Надалі вагу можна збільшувати на 0,5 кг через кожні 3-4 заняття. Найзручніше займатися в цьому випадку з набірними гантелями. Для опрацьовування грудних м’язів у тренажерному залі маса можливостей, вищеописаний  комплекс вправ для грудей можна зробити і в домашніх умовах.

В помощь врачам и тем, кто только учится созданы медицинские сайты для врачей, в котором можно найти много полезной информации.

Залишити коментар