Гімнастика для схуднення

Гімнастика для схуднення, схуднення, гімнастика, комплекс вправ

Ні для кого не є секретом, що ефективному схудненню сприяє фізична активність та дієти. Будь-які фізичні вправи можуть поліпшити загальний стан здоров’я та спалити зайві калорії. На превеликий жаль не кожна жінка, дівчина має час ходити в фітнес клуб, чи купити на нього абонемент, а також не кожній можна по стану здоров’я займатись великими фізичними навантаженнями. В таких випадках гімнастика для схуднення може стати чудовим рішенням. Якщо кожного дня ви відведете по пів години на виконання нескладних вправ, то прискорити процес  схуднення та зможете досягти бажаного результату досить швидко.

Пропонуємо вам комплекс вправ для ранкової гімнастики – які спрямованні на спалення калорій та покращення самопочуття

- Перша вправа – знайома всім з дитинства ходьба на місці. Високо піднімайте коліна, на перші чотири кроки робіть вдих, на наступні чотири кроки робіть видих.

- Підніміть руки вгору, відведіть пряму ногу назад, прогніться і поверніться у вихідне положення. Потім зігніть ногу і руками підтягніть коліно до грудей, голова при цьому повинна бути опущена. Потім відведіть назад іншу ногу, підніміть руки і поверніться у вихідне положення. Постарайтеся виконати цю вправу 3-4 рази кожною ногою.

- Широко розставте ноги, зігніть праву ногу і тричі пружинисто нахиліться до носків лівої прямої ноги. На кожній нозі виконуйте по 4-6 нахилів.

- Розставте ноги і виконуйте кругові рухи тазом, при цьому по черзі втягуйте і розслабляйте черевну стінку. Повторіть цю вправу 6-8 разів в кожну сторону.

- Встаньте прямо, складіть руки на животі. Виконуйте пружинисті присідання три рази поспіль, при цьому руками обережно натискайте на черевну стінку. Повторіть цю вправу 16-20 разів.

- Для цієї вправи вам знадобиться стілець. Встаньте прямо, руками підтримуйтеся за спинку стільця. Одну ногу відведіть убік і робіть кругові рухи ногою спочатку в один бік, потім в іншу. Постарайтеся робити цю вправу з великою амплітудою. Повторіть вправу кожною ногою 8-12 разів.

- Встаньте на носочки, руками підтримуйтеся за спинку стільця. Виконуйте пружинисті рухи, згинайте і розгинайте ноги в гомілковостопних суглобах протягом 15-20 секунд.

- Встаньте прямо, пострибайте спочатку на двох ногах, а потім на кожній нозі окремо протягом 25-30 секунд. Закінчите цю вправу ходьбою на місці.

- Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і сядьте. Потім випряміть ноги і двічі нахиліться вперед, намагайтеся при цьому особою торкнутися колін. Ляжте на спину і знову повторіть цю вправу 12-16 разів.

- Ляжте на спину, зігніть ноги і розведіть їх, стопи при цьому повинні залишатися на підлозі. Підніміть таз і виконуйте ним руху в сторони по 4-6 разів. Виконайте цю вправу 2-3 рази з невеликими паузами.

- Ляжте на спину, руки складіть на животі. Ритмічно втягуйте і випинайте черевну стінку, при цьому натискайте на неї, складеними на животі руками. Повторіть 8-12 разів.

- Фінальна вправа гімнастики для схуднення. Встаньте прямо, ноги нарізно. Відведіть руки в сторони і назад. Прогніться і зробіть вдих, потім нахиліться вперед, розслабте руки і зробіть видих. Повторіть 3-4 рази.

Постарайтеся виконувати цю нескладну гімнастику для схуднення вранці.

Впереди лето, а у Вас больше нет сил бороться с лишними килограммами, тогда изящное похудение с удовольствием именно для Вас!

Залишити коментар