Комплекс вправ для міцного пресу

вправи для пресу

Слід завжди пам’ятати, що перевантажуватися тут шкідливо, але не варто до нескінченності повторювати одні лише легкі і приємні вправи для пресу, так як потрібний результат при цьому навряд чи буде досягнутий. Кожне з нижче наведених вправ для пресу можна виконувати, при нормальному самопочутті, 15-20 разів.

Вправи для пресу

1. Лягти на спину, руки завести за потилицю. Зігнувши ноги, коліна підтягти до грудей. Потім ноги випрямити вгору, після чого повернутися у вихідне положення.

2. Лягти на спину, руки завести за потилицю. Злегка підняти ноги і голову. Ноги розводити в сторони, а потім зводити до схрещування, після чого – повертатися у вихідне положення.

3. Лягти на спину, руки завести за потилицю. Піднімати і опускати ноги, не згинаючи їх.

4. Лягти на спину, руки завести за потилицю. Зробити піднятими ногами “велосипед”.

5. Перебуваючи в тому ж положенні, по черзі піднімати ноги, досягаючи кута 90 градусів.

6. Перебуваючи в тому ж положенні, підняти одночасно обидві ноги і, тримаючи їх разом, виконувати ними кругові рухи по черзі в різних напрямках.

7. Перебуваючи в тому ж положенні, підняти обидві ноги одночасно, розвести їх в сторони і виконувати кругові рухи кожною ногою.

8. Те ж вихідне положення. Підняти таз разом з ногами і спробувати торкнутися носками підлоги за головою.

9. Перебуваючи в тому ж положенні, високо підняти ноги й таз, зробити стійку на лопатках, торкнутися носками підлоги за головою.

10. Перебуваючи в тому ж положенні, закріпіть яким-небудь чином стопи і покладіть кисті рук на потилицю. Згинаючи тулуб, сядьте, а потім повільно лягаєте назад. Вправу можна дещо ускладнити, якщо витягнути руки вгору.

11. Згинаючи ноги, сядьте, а потім повільно лягайте.

12. Сядьте, піднімаючи прямі ноги, а потім, повільно опускаючи їх, лягайте.

13. Сядьте на стілець, тримаючи в руках м’яч. Ноги чим-небудь прикріпіть до підлоги, руки – підніміть. Нахиляючись тому (намагайтеся не впасти!), Торкніться м’ячем підлоги і поверніться у вихідне положення.

14. Встати на коліна, опустити руки. Повільно нахиляйтеся назад, не згинаючи ноги, після чого постарайтеся повернутися у вихідне положення.

15. Знайдіть де-небудь лавку і поставте її похило. Ляжте на неї головою вгору, тримаючись за її верхній край руками. Постарайтеся, перебуваючи в цьому положенні, як можна вище підняти зведені прямі ноги.

16. Лягти на спину, невисоко піднявши ноги. Попросіть кого-небудь пригнутися їх до підлоги, а самі намагайтеся не допустити цього. Повісніте на перекладині. Повільно згинайте і розгинати обидві ноги, підтягуючи коліна до грудей. Перебуваючи в висі, піднімайте і опускайте прямі ноги. Перебуваючи в висі, піднімайте ноги і виконайте ними кругові рухи.

Помочь осуществить мечту побывать на экзотическом острове, на высоких заснеженных горах или просто пройтись по улочкам Парижа сможет Визафорум.Ру – иммиграция, туризм, визы.

Залишити коментар