Найбільш ефективні вправи для м’язів

Вправи на прес

Вивчаючи різні методики тренування свого тіла, виникає думка, що всі вправи схожі одна на одну. У цьому є частка правди, тому що в основі кожної вправи лежить тренування тієї чи іншої групи м’язів. Якщо уважно вчитатися в методики, пропоновані різними авторами, то можна помітити, що вони відрізняються одна від одної деякими нюансами. Добре знаючи особливості тіла, можна сказати, що саме ці дрібні нюанси і варіанти, здавалося б однієї і тієї ж вправи, задіюють в роботі різні групи м’язів, у тому числі і самі дрібні м’язи. Як відомо, при роботі зі своїм тілом, важливо звертати увагу не тільки на всім відомі проблемні ділянки, але і працювати з тими м’язами, які важко піддаються накачуванню. Саме робота над такими нюансами і забезпечує відмінний результат.

Вашій увазі, дорогі жінки, пропонуємо комплекс ефективних вправ для боків і м’язів преса. Вони спрямовані на те, щоб підтягти ваші боки і живіт, і надати талії стрункість.

1. Візьміть у руки палицю і покладіть її за шию на плечі. Ноги стоять на ширині плечей, а верхню частину тіла необхідно скручувати вправо і вліво.

2. Ляжте на бік. Спирайтеся на зігнуту в лікті руку, вільну руку випряміть перед собою. Ноги і спина повинні утворити пряму лінію. Піднімайте витягнуту ногу вертикально вгору. Потім перекиньтеся на інший бік і повторіть вправу для іншої ноги.

3. Сядьте на підлогу і упріться ззаду руками в підлогу. Відірвіть ліве стегно від підлоги, зробіть скрутку і постарайтеся дістати лівим коліном, через праву ногу до підлоги. Слідкуйте, щоб працювала тільки нижня частина тулуба, не міняйте положення плечей і не відривайте руки від підлоги.

4. Зробіть легкий масаж проблемних зон. Почніть з погладжування, а потім приступите до більш інтенсивним поплескувань, розігріваючи м’язи.

5. Займайтеся бігом або спортивною ходьбою на свіжому повітрі або на тренажері.

6. Стати на коліна, втягніть живіт і прогинайтеся як кішка вгору і вниз, а потім складайтеся в талії вправо і вліво, при цьому, не відриваючи рук і колін від підлоги.

7. Качайте прес, лежачи на підлозі, ноги в упорі.

8. Ляжте на підлогу, руки розведіть, а ноги прямі витягніть. Тепер зігніть ноги в колінах. Переміщайте їх на праву і на ліву сторону, скручуючи корпус у попереку.

9. Лежачи на підлозі, покладіть ліву руку на ліве стегно. Виштовхуйте стегно вгору, підіймаючи його від підлоги, і одночасно, тисніть зверху рукою на нього. Таким чином, ви підсилите навантаження, створивши опірність.

10. Стійте, ноги на ширині плечей. Потягніться вгору, втягнувши живіт. Потім, виконуйте нахили в сторони.

11. Лежачи на боці, зігніть коліна. Намагайтеся відірвати голову і плечі від підлоги, за рахунок зусиль бічних м’язів, не допомагаючи при цьому тулубу руками.

12. Ляжте на підлогу, на живіт. Одночасно піднімайте голову, відриваючи підборіддя від підлоги, і обидві ноги. Затримуйтеся в цьому положення кілька секунд, потім повертайтеся у вихідну позицію.

13. Сядьте на стілець, обіпріться на його спинку, але тримайте свій хребет прямим. Виконуйте поперемінно правою і лівою ногою махи вгору.

14. Ляжте на бік, упріться зігнутою рукою в підлогу. Ноги тримайте зімкнутими і прямими. Відривайте їх від підлоги, при цьому тягніться носочками.

15. Займайтеся на велотренажері.

16. Займайтеся з фітболом.

Після того, як ви виконаєте вправу, не виключено, що в вас з’явиться апетит. Намагайтеся не наїдатися відразу після тренувань, тому що ваш організм буде засвоювати калорії з подвійною силою.

Красивым подарком или способом объяснения могут стать кольца с топазом на любой вкус, которые смогут сделать Ваш сюрприз еще более приятным.

Залишити коментар