Нескладні вправи для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах. Поради

вправи для схуднення сідниць і стегон
Найефективніший метод скинути зайві кілограми – це заняття спортом. Вправи для схуднення сідниць і стегон – одні з найбільш поширених вправ для схуднення, які цікавлять дівчат та жінок. Однак не у всіх є час і можливість щодня відвідувати фітнес клуби. Що ж робити в цьому випадку? Зневіритися? Опустити руки? Звичайно, ні! Можна зробити простіше і зайнятися фітнесом в домашніх умовах. Для занять вдома знадобляться килимок для фітнесу, невеликі гантелі і бажано фітнес м’яч. Якщо у вас немає килимка, його можна замінити на невелику щільну дитячу ковдрочку, гантелі – на дві пластикові пляшки об’ємом по 0,6 літра.

Вправи для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах

Робити вправи для схуднення бажано не рідше трьох разів на тиждень і не менш ніж по 40-45 хвилин. Кожна вправа виконується 5-7 хвилин. Найбільш проблемні зони – це стегна і сідниці. Тепер перейдемо до кількох вправ для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах.
Вправа для схуднення сідниць і стегон № 1
З її допомогою відбувається зменшення обсягу стегон і сідниць. Вона виконується дуже просто. Встаємо рівно, ноги разом. Руки кладемо на талію. Тепер ноги ставимо на ширині плечей і починаємо присідати. Під час присідань спину тримаємо прямо. Дану вправу необхідно робити в кілька підходів. Кількість присідань за один підхід не більше 20-ти. У перший день робимо тільки один підхід. Навантаження потрібно збільшувати поступово.
Вправа для схуднення сідниць і стегон № 2
Починаємо виконувати випади. Спочатку робимо широкий крок правою ногою, ліву залишаємо на місці. Робимо вдих, і ліве коліно повільно опускаємо до підлоги. Випрямлюємося. Робимо повільний видих. Під час виконання вправи руки постійно тримаємо на талії. Ноги необхідно чергувати після кожного випаду. За один підхід робимо не більше 15 випадів. Через місяць занять кількість випадів за підхід можна збільшити до 30-ти.
Вправа для схуднення сідниць і стегон № 3
Лягаємо на килимок. Ноги витягаємо і тримаємо прямо. Піднімаємо корпус під кутом 45 градусів від підлоги. Починаємо підняття ніг. Тримаємо ноги прямими і піднімаємо їх, міцно притискаючи, внутрішньою стороною один до одного. Необхідно піднімати ноги на висоту не менше 15-20 см від підлоги і утримувати на 5-8 секунд. За один підхід робимо 20 повторів.
Вправа для схуднення сідниць і стегон № 4
Для нього буде потрібно фітнес м’яч. Сідаємо на м’яч, спину тримаємо прямо і починаємо кругові рухи тазом. Ця вправа ідеально підтягує внутрішню частину стегон.

До і після виконання вправ для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах

Приступаючи до виконання вправ в перший раз, необхідно спочатку розігріти м’язи. Не намагайтеся в перший же день виконати саме максимальну кількість всіх вправ для схуднення сідниць і стегон, інакше на завтра ви не зможете навіть встати з ліжка. До речі ні в якому разі після занять спортом або фітнесом не можна відразу сідати або лягати. Прийміть душ, походіть по будинку або навіть помийте підлоги – так ваші м’язи поступово прийдуть в норму. Влітку комплекс вправ для схуднення сідниць і стегон в домашніх умовах можна урізноманітнити поїздками на велосипеді або крутінням хулахупа.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Марія

Спасибі за чудові вправи обовязково починаю заннятя в мене в області стегон 98 см, хочу 90 тож про результати тренеровки напишу.

Залишити коментар