Підйом по сходах: ефективний спосіб спалити калорії та схуднути

підйом по сходах

Звичайний підйом по сходах – це ефективний вид фізичних навантажень: легкий, зручний і в той же час забезпечує відмінне тренування сили і витривалості. Підйом і спуск по сходах не тільки підвищує тонус м’язової системи, але і покращує здоров’я серцево-судинної системи. Тому, якщо з якихось причин регулярні походи в тренажерний зал чи фітнес-центр не представляються можливими, підтримувати в тонусі допоможе звична сходи в офісі або житловому будинку. Важлива частина фізичного навантаження при підйомі по сходах – збереження правильної постави: сутулість або нахил уперед можуть пошкодити нижній відділ спини. В ідеальному випадку починати підйом по сходах необхідно після невеликих «розігріваючих» навантажень – наприклад, ходьби протягом 5-10 хвилин або розтяжки гомілок, литок і стегон, щоб уникнути випадкової травми. Після початку вправи поступово збільшуйте швидкість підйому. Перерви між підйомами можна робити після подолання кожних двох-трьох сходових прольотів.

Переваги

* Звичайний підйом по сходах – відмінний спосіб позбутися від жиру і повернути м’язам тонус. Таке тренування благотворно позначається на ногах, животі і сідницях.
* Підйом по сходах – один із самих економічних з точки зору часу видів тренувань: він забирає в кілька разів менше часу, ніж будь-які інші види тренувань, спалюючи стільки ж калорій.
* Такий вид тренувань не вимагає особливого дорогого інвентарю; виконувати його можна в будь-який час дня.
* Регулярний підйом по сходах покращує міцність кісток; крім того, дослідження показали, що щоденні тренування збільшують рівень «корисного» холестерину в крові.

Підйом по сходинках – найшвидший і ефективний спосіб спалити калорії та схуднути. Так, наприклад, згідно з даними американських дослідників, при підйомі по сходах людина вагою в 65-70 кілограмів спалює 10 калорій за одну хвилину.

Заходи безпеки

* Перш, ніж зробити підйоми по сходах регулярним тренуванням, підберіть відповідну спортивне взуття.
* Не забувайте пити більше рідини до і протягом тренування.
* При появі будь-яких неприємних симптомів – запаморочення, прискореного серцебиття, нудоти – припиніть тренування і проконсультуйтеся з лікарем.
* Завжди зберігайте правильну поставу.
* Обмежте кількість тренувань 3-4 днями на тиждень, щоб уникнути перенапруги певних груп м’язів.
* Безпека – перш за все: вибирайте для тренувань добре освітлені сходів.

Давно доведено, що підйом по сходинках збільшує кров’яний тиск, тому людям, страждаючим від гіпертонії, від такого виду фізичних навантажень краще відмовитися. Крім того, за певних серцевих захворюваннях або ортопедичних проблемах перш, ніж починати тренування, краще проконсультуватися з лікарем.

Вы задействовали грандиозное строительство, но покупать дорогую технику и оборудование не выгодно? Тогда сдача в аренду спецтехники – идеальный вариант для Вас.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Андріана

Разом з підйомами і нормальним харчуванням я схудла на 15 кг за три місяці чого і вам бажаю. Бігала 2 рази на тиждень, мені хватило.

Залишити коментар