8 нових вправ для пресу та плоского животика

вправи для пресу

Кожна жінка мріє про плаский сексуальний животик. Але як важко тримати в хорошій формі таку “проблемну” зону! У цьому питанні важливий системний підхід – займайтеся регулярно і не повторюйте одні й ті ж вправи кожен день – ваше тіло поступово звикне до навантажень і технікою виконання, що значно знизить ефективність ваших занять. До того ж вам самим наскучать щоденні стандартні вправи, а без бажання отримати бажаний результат навряд чи вийде. Так що пропонуємо вам особливий комплекс вправ для створення ідеального преса. Тільки запам’ятайте, що для більшої ефективності займатися потрібно не менше чотирьох разів на тиждень по 20 хвилин. І, звичайно, дотримуватися дієти - зведіть до мінімуму вживання жирного, солодкого і мучного, інакше всі ваші старання не увінчаються успіхом.

Вправа для пресу 1

Прийміть положення – зробіть упор лежачи, лікті повинні бути зігнуті, а тіло повинно сформувати пряму лінію. Тепер повільно опускайте тіло вниз, поки не відчуєте важкість у передпліччях. Сильно напружте м’язи преса, як ніби вас збираються вдарити в живіт. Постарайтеся утриматися в такому положенні хвилину, після чого можна ненадовго розслабитися. Повторіть цю вправу 15 разів. Тільки тримайте тіло прямим! Не можна опускати стегна і піднімати спину.

Вправа для пресу 2

Прийміть положення – лягайте на правий бік і витягніть ноги. Ліву руку зігніть на поясі. Тепер повільно розгинати праву руку так, щоб тіло сформувалося у діагональну лінію. Потім напружте м’язи преса і протягом хвилини потягнути в такому положенні. Якщо вам важко, можна скоротити час до 30 сек. Поверніться у вихідне положення, можете трохи перепочити. Повторіть цю вправу 15 разів. Слідкуйте, щоб під час виконання вправи ваші коліна і стегна не торкались підлоги!

Вправа для пресу 3

Прийміть положення – лягайте на спину, зігніть коліна, а руки розведіть. Повільно піднімайте стегна так, щоб ваше тіло від плечей до колін виглядало прямою лінією. Тепер напружте м’язи живота і підтягніть праве коліно до грудей. Опускайте ногу через кілька секунд і повторіть той же рух з лівим коліном. Ця вправа, звичайно, не з легка, але її правильне виконання забезпечить вам видимий результат вже через тиждень.

Вправа для пресу 4

Цю вправу треба виконувати з гантелями, оптимальна вага яких 3 кг. Прийміть положення – ноги розставте на ширині плечей, візьміть гантелі і витягніть руки. Тепер зробіть вперед великий крок лівою ногою і, напружуючи м’язи преса, поверніться наліво. Ваші ноги повинні утворити прямі кути. Розверніться назад і поверніться у вихідне положення. Потім повторіть ці рухи з іншою ногою. Треба зробити два комплекси по 15 разів. Слідкуйте, щоб руки були прямими, але при цьому розслабленими, не напружуйте.

Вправа для пресу 5

Під час цієї вправи вам доведеться уявити, що ваше тіло … дошка! Тримати тіло треба на вазі, спираючись на передпліччя (руки повинні бути зігнуті в ліктях) і пальці ніг. Тіло ваше повинно бути прямим – не можна опускати стегна! Тепер напружте м’язи живота і акуратно перемістіть вагу тіла на праву сторону так, щоб можна було ліву руку витягнути вперед. Постарайтеся протриматися в такому положенні хоча б 10 секунд. Після повільно поверніть руку назад і повторіть рух з правою рукою. Виконуйте два комплекси по 15 разів, відпочивайте по хвилині між комплексами.

Вправа для пресу 6

Прийміть положення – лягайте на правий бік, ноги треба витягнути, ліву руку зігнути на поясі. Розігніть праву руку так, щоб тіло сформувалося діагональною лінією. Тепер, напружуючи м’язи живота, підніміть ліву руку вгору. Потім опускайте руку повільно, немов завертаєте її під себе. Продовжуйте робити це стільки, наскільки вистачить сил. В ідеалі ваше тіло, повернувшись разом з рукою, має опинитися у становищі паралельно підлозі. Виконувати вправу треба по 15 разів на кожному боці.

Вправа для пресу 7

Прийміть положення – лягайте на спину, зігніть коліна, а руки розведіть. Випряміть ліву ногу і, спираючись на плечі і праву ногу, підніміть корпус і стегна – так, щоб ваше тіло утворило пряму діагональ. Залишатися в такому положенні треба кілька секунд, після чого поверніться до вихідного положення і повторіть вправу. Робити треба два комплекси по 15 разів. Якщо ви хочете збільшити навантаження, то під час виконання вправи можна схрестити руки на грудях.

Вправа для пресу 8

І ще одна вправа для пресу з гантелями. Прийміть положення – поставте ноги на ширині плечей, трикілограмова гиря у плеча в зігнутою лівій руці. Тепер зробіть правою ногою широкий крок вперед так, щоб ноги утворили прямі кути (ліве коліно повинно майже торкатися підлоги). Потім повільно підніміть руку з гирею вгору, не нахиляючись і не згинаючись. У такому положенні порахуйте до п’яти, поверніть руку у вихідне положення-о-пліч і випрямити ноги. Виконуйте цю вправу 15 разів однією рукою, а потім другий.

Сэкономить время на походы в магазины поможет интернет магазин женской одежды в котором Вы найдете множество стильных и качественных вещей для себя.


Залишити коментар