Спеціальні вправи для схуднення

вправи для схуднення

Пропонуємо вам спеціально розроблений комплекс вправ для схуднення для покращення свого зовнішнього вигляду. Якщо ви дійсно хочете схуднути, не обмежуйтеся тільки тренуваннями. Змінивши свій спосіб життя, вибравши рух, будьте послідовні і терплячі у досягненні своєї мети. Обов’язково переглянете свій раціон харчування, інакше ваші старання підуть прахом. Дуже важливо те, як ви харчуєтеся. Зменшіть калорійність їжі, обмежте вживання цукру, солодощів, кондитерських і борошняних виробів. Багато хто думає, що замість свіжих борошняних виробів можна їсти сухарі, сушки. Насправді калорійність цих продуктів не набагато менше, а часом і вище. Не на користь і висококалорійні продукти (тваринні жири, сало, вершкове масло, м’ясо жирних сортів). Обмежте молочних продуктів, особливо сметани, ряжанки, жирного сиру. ну а тепер приступимо до виконання вправ.

Перлік вправ для схуднення

Вправа для схуднення №1
Початкове положення -  сісти.
Виконання: погладжувати щоки в напрямку від основи підборіддя до губ. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №2
Початкове положення – вільна стійка, набрати в рот повітря або води. Виконання: розтягувати м’язи обличчя, приводячи в рух воду або повітря, що знаходяться в порожнині рота.

Вправа для схуднення №3
Початкове положення – вільна стійка. Виконання: підняти підборіддя вгору до відмови й напружити м’язи шиї. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №4
Початкове положення – вільна стійка, в зубах чиста соломинка для сиропу. Виконання: спробувати написати соломинкою цифри від 1 до 10. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №5
Початкове положення – вільна стійка. Виконання: втягнути щоки так, щоб внутрішня частина знаходилася між задніми зубами, потім відпустити. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №6
Початкове положення – вільна стійка, долоню під підборіддя. Виконання: привести голову до грудей, надаючи легке опір долонею руки. Дихання вільне.

Вправа для схуднення №7
Початкове положення – вільна стійка, руки на потилиці. Виконання: відвести голову назад, надаючи переборний опір. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №8
Початкове положення – лягти на спину. Виконання: підняти зігнуті ноги вгору і імітувати їзду на велосипеді. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №9
Початкове положення – лягти на спину, руки на потилиці. Виконання: постаратися перейти в положення сидячи без допомоги рук. Дихання рівномірне.

Вправу для рук №10
Початкове положення – лягти на спину, взяти в руки волейбольний м’яч або книгу. Виконання: махом перейти в положення сидячи так, щоб м’яч торкнувся пальців ніг. Ноги прямі. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №11
Початкове положення – сісти, взяти в кожну руку книгу чим товстішу. Виконання: зводити і розводити одночасно підняті ноги і руки з якомога більшою амплітудою – ножиці. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №12
Початкове положення – сісти, взяти м’яч. Виконання: описувати вісімки м’ячем, послідовно пропускаючи його то під ліву, то під праву ногу. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №13
Початкове положення – сісти. Виконання: підняти ноги, не згинаючи в колінах, і витягнути руки вперед. Зберегти це положення 3-5 секунд. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №14
Початкове положення – встати на коліна з гантелями або книгою в руках. Виконання: спершу сісти ліворуч від п’ят і піднятися, потім – праворуч і піднятися. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №15
Початкове положення – встати на коліна, руки за спину, пальці з’єднати в замок. Виконання: нахилитися вниз до торкання лобом підлоги, потім випрямитися. Нагинаючись, призвести вдих, випростуючись – видих.

Вправа для схуднення №16
Початкове положення – сісти. Виконання: підняти ноги і, злегка зігнувши коліна, просунутися на 1-2 метри вперед виключно на м’язах сідниць. Рух здійснювати плавно, виносячи руки вліво, а ноги вправо і назад. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №17

Початкове положення – лягти на спину і покласти товсту книгу між колінами. Виконання: згинати ноги, приводячи коліна до грудей, а потім назат. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №18
Початкове положення – лягти на спину. Виконання: закинути ноги вгору і назад до торкання ними підлоги за головою. Ця вправа тільки для молодих людей, виконувати її треба повільно. Вона корисна навіть при підніманні ніг лише на 90 °.

Вправа для схуднення №19
Початкове положення – лягти на спину, взяти в кожну руку  книгу і підняти їх над головою. Виконання: махом спробувати перейти в положення сидячи. Піднятими ногами торкнутися книг. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №20
Початкове положення – бічний упор, упріться лівим боком (безпосередньо біля паховій западини) і зовнішньої частиною ступні лівої ноги об підлогу. Виконання: багаторазово піднімати таз і потім опускати на підлогу. Те ж саме виконати упором на іншій стороні. Дихання рівномірне

Вправа для схуднення №21
Початкове положення – лягти на живіт, схрестити руки на грудях і спертися ліктями об підлогу. Виконання: зводити і розводити, піднімати і опускати ноги, тобто здійснювати горизонтальні і вертикальні «ножиці» . Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №22

Початкове положення – лягти на стіл, кушетку або письмовий стіл, взятися руками за грані. Виконання: підняти ноги, підняти їх вгору до відмови й зберегти це положення декілька секунд. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №23
Початкове положення – лягти на спину на стіл (кушетку або письмовий стіл) так, щоб ноги знаходилися поза ним. Виконання: піднятими догори ногами призвести колоподібний рух. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №24
Початкове положення – присідаючи. Виконання: зробити 1-2 кола по залу або кімнаті, лазячи «по-качиному». Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №25
Вправа проводиться парами. Початкове положення – сісти на підлогу один проти іншого, впертися підошвою правої ноги об підошву лівої ноги партнера, руки – на потилицю. Виконання: сісти одночасно й доторкнутися лобами. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №26
Початкове положення – сісти так само, як і в попередній вправі, взятися за руки. Виконання: один партнер повинен лягти, другий – встати. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №27
Початкове положення – встати на коліна, руки на стегна, партнер фіксує ноги. Виконання: нагнутися вперед і піднятися. Потім партнери міняються ролями.

Вправа для схуднення №28
Початкове положення – сісти на стілець, табурет або лавку, руки схрестити на грудях, партнер фіксує коліна. Виконання: повільно нахилитися вперед і потім піднятися до положення сидячи. Потім роль партнерів змінюється. Дихання рівномірне.

Вправа для схуднення №29
Початкове положення – лягти на спину. В одного з партнерів руки на потилиці, а голова іншого лежить на його колінах. Виконання: з даного сигналу один повинен сісти, а інший підняти ноги на 90 °. Потім партнери міняються ролями.

Вправа для схуднення №30
Початкове положення – вільна стійка, подушечки пальців розподілені по контуру обличчя. Виконання: не напружуючи пальців, бий обличчя.

Вправа для схуднення №31
Початкове положення – вільна стійка. Виконання: тильною стороною долоні поплескати м’яз під підборіддям.

Кожну із зазначених вправ для схуднення виконувати від 3 до 12 разів і кожного разу м’язи, несучі навантаження, розслабляти.

Предлагаем посетить магазин меха где можно купить меховую жилетку по умеренным ценам и очень хорошим качеством.

Залишити коментар