Вправи для тонкої талії

тонка талія, вправи для тонкої талії

Тонка талія – це не тільки краса але й щоденна робота. Звісно, багато жінок мають тонку талію від народження, але що робити тим кому не так повезло?  Саме так!!! Потрібно якогомога більше працювати над собою, займатися різними вправами, щоб досягти бажаного успіху. Також важливе внутрішнє налаштування і поставити на перше місце не смачний тортик а саме тренування. Адже наша ціль – ідеальна фігура.

Якщо ж ви думаєте, що зможете тренуватися і їсти тістечка чи інші борошняні вироби то ви глибоко помиляєтесь. Від такого поєднання ваша талія не зменшення а стане набагато більшою. З іншого боку, якщо ви вирішите не займатися фізичними вправами а просто сядете на дієту результату бажаного також не буде. Так, ви зможете скинути кілька зайвих кілограм, але в області живота так і залишаться такі ненависні складки.

Тому, найкращим виходом в цій ситуації буде добре робити все в комплексі: фізичні вправи для талії та здорове харчування. Нашим завданням буде зміцнити косі м’язи живота а також м’язи спини, тим самим ми зробимо талію більш тонкою. Кожну вправу важливо виконувати до 10 – 15 разів:

1. Ляжте на спину та простягніть руки уздовж тулуба, зігнувши ноги упріться стопами в підлогу. Нахиліть ноги спочатку в ліву сторону та торкніться підлоги, а потім в праву.

2. Ляжте на спину та розведіть руки в сторони, а ноги в зігнутому стані злегка підніміть. Ноги в сторони потрібно повертати так, щоб відбувалось торкання колін і підлоги.

3. Ляжте на спину та підніміть прямі ноги під кутом 90 °. Нахиліть ноги спочатку в одну сторону а потім в іншу, поступово збільшуючи амплітуду руху.

4. Встаньте. На рівні плеча закріпіть на двері (або на стіні) один кінець еспандера (або товстого гумового джгута), інший кінець візьміть в праву руку і станьте до дверей. Повертайтеся вліво, розтягуючи еспандер. Те ж виконайте лівою рукою, повертаючись вправо.

5. Сядьте на підлогу, ноги повинні бути зафіксовані а руки на потилиці. Робіть легкі нахили тулубом назад оптимально повертаючись в різні боки.

6. Ляжте на правий бік, стопи покладіть на диван або стілець. Натискаючи ногами на сидіння, підніміть тулуб. Те ж саме зробіть на іншому боці.

7. Дуже добре, якщо у вас є так званий диск здоров’я, на ньому достатньо покрутитись 3-5 хв на день. Він чудово зміцнює м’язи спини.

Шкафы купе считаются очень универсальными и вмещающими, что делает их очень практичными. У нас шкафы купе на заказ делаются быстро, качественно и недорого.

Залишити коментар