Тренуємо м’язи ніг

вправи для ніг
Виконуй ці вправи в 2 підходи мінімум 3 рази на тиждень, щоб домогтися приголомшливого результату!
1:
1. Ляж на спину, коліна злегка зігнуті, руки вздовж тіла. Підніми стегна і підігни ліву ступню під праве стегно. 2. Не опускаючи стегна, випрями ліву ногу вгору, а потім знову опусти. Повтори вправу по 20 разів з кожною ногою.
2:
1. Стань рівно, ноги на ширині плечей, руки вздовж тіла. Зроби випад вправо і зігни праву ногу. Нахилися вперед і торкнися лівою рукою підлоги.
2. Встань і зігни праву ногу, дотягнувшись до неї лівою рукою. Швидко повернися в положення № 1. Повтори вправу по 20 разів з кожного боку.
3:
1. Стань рівно, ноги на ширині плечей, руки вздовж тіла. Зігни коліна і нахилися вперед. Доторкнися руками до підлоги і підніми ліву ногу.
2. Підніми ліву ногу якнайвище позаду себе, потім опусти і повтори вправу по 20 разів з кожною ногою.
4:
1. Стань рівно, ноги на ширині плечей, руки зігнуті під кутом 90 градусів. Зроби крок назад лівою ногою і присядь, піднявши ліву руку вгору і розслабивши праву.
2. Стань на праву ногу, а ліву зігни і поверни праворуч. Вернись в сидяче положення № 1. Виконуй вправу по 20 разів з кожною ногою.
5:
1. Стань рівно, ноги ширші за плечі, руки зігнуті. Присядь.
2. Встань, підніми праву ногу і випрями по діагоналі, схрестивши з лівої. Вернись в сидяче положення № 1 і повтори вправу по 20 разів з кожною ногою.

Залишити коментар