Тренуємо сідниці: 5 ефективних вправ

вправи для сідниць

Добийся приголомшливого ефекту за допомогою цих нескладних вправ! Тренуйся 2-3 рази на тиждень і результат не змусить себе довго чекати.

Стань на коліна, спину тримай рівно, зроби крок вперед лівою ногою, а потім випрями її позаду себе, піднімаючи як можна вище. Вернись в початкове положення і повтори вправу по 15-20 разів з кожною ногою.

Стань на карачки і, утримуючи ноги разом, нахилися в праву сторону. Тепер зігни лікті, у той же час підтягуючи ліве коліно до грудної клітки. Потім випрями ліву руку і ногу і знову підтягни ліве коліно до грудей. Повтори вправу 15-20 разів з кожного боку.

Стань рівно, ноги на ширині плечей. Відведи назад ліву ногу, піднімаючи її якомога вище, руки випрями перед собою. Злегка зігни праву ногу і зроби лівою випад вперед. Знову відведи ногу назад і поклади руки на стегна. Завершуючи вправу, зроби крок назад лівою ногою і повтори його по 15-20 разів з кожною ногою.

Стань рівно перед стіною, ноги на ширині плечей, коліна злегка зігнуті, спершись руками об стіну на рівні плечей. Тепер відведи ліву ногу назад якомога вище і зігни її, як на зображенні. Потім вистав її вперед, коліном до грудей і випрями позаду себе. Знову підведи коліно до грудей і повтори вправу 15-20 разів з кожною ногою.

Сядь на коліна і відкинься назад. Тепер підніми стегна, так, щоб тулуб був рівним, і відірви п’яти від підлоги. Підніми праву руку вгору, потім опусти і підніми ліву. Повтори вправу по 15-20 разів з кожною рукою.

Залишити коментар