9 основних вправ для грудей

вправи для грудей

Красива форма грудей завжди була мрією більшості жінок. Ще б пак, чаріві оголені жіночі груди змушують тремтіти сильну стать, збуджуючи еротичні фантазії (і не тільки …). Але чоловікам ніколи не здогадатися, скільки хвилювань і клопотів доставляє вона жінкам. Одним здається, що вона занадто маленька, іншим – що млява, комусь хочеться зменшити її розміри – які тільки думки не бродять в легковажних жіночих головках.Іноді і чоловіки підливають масла у вогонь, задивляючись у вашій присутності на прекрасну кінодіву, а то й просто, на сусідку.

До нещастя, мати-природа залишила нам небагато шансів зміни форми бюста, закладеного в нас з народження. Але, все-таки, дещо підправити можна, не вдаючись до хірургічних втручань.

Щоб зберегти м’язи грудей пружними, надати їй більш красиву форму стане в нагоді комплекс вправ для грудей. Їх потрібно робити щодня, викроївши на них час або в ранкові години, або вже після роботи на ніч. Вправ для грудей багато, тому можна вибрати ті, які більше Вам сподобаються. Якщо ви будете використовувати при заняттях маленькі гантельки – результат виявиться ще відчутнішим.

Вправи для грудей

1.Зжимання долонь. Встаньте прямо. Ноги на ширині плечей. Долоні складіть перед собою, пальцями вгору, лікті на рівні грудей. 2 рази на “раз, два” сильно стисніть нижні частини долонь, на “три” поверніть пальці до себе, на “чотири” випрямите долоні, на “п’ять” опустіть руки вниз, на “шість” складіть руки перед собою. Вправу повторити 5-8 разів.

2. Зчеплення пальців рук. Встаньте прямо. Ноги на ширині плечей. Підніміть зігнуті в ліктях руки на рівень обличчя. Міцно зчепите пальці рук. Потім різкими рухами намагайтеся розвести руки в сторони. Вправу повторити 10-12 разів.

3. Почергове піднімання рук. Встаньте прямо, ноги з’єднайте разом. На “раз” підніміть праву, випрямлену руку вгору (м’язи розслаблені) і відведіть її за голову, на “два” постарайтеся ще далі відвести руку назад, на “три” опустіть руку вперед-вниз. Те ж рух повторіть лівою рукою. Повторити вправу 4-6 разів кожною рукою.

Порадувати маленьких діточок зможе організація дитячих свят у Київ, яка влаштує незабутній вечір для вашої дитини.

3. Піднімання рук. Встаньте прямо. На “раз” підніміть випрямлені руки м’яким рухом уперед, на “два” розведіть їх в сторони, на “три” поверніть долоні вгору, на “чотири” підніміть руки над головою і хлопну в долоні, на “п’ять” опустіть руки вниз, на “шість” поверніться у вихідне положення.

4. Описування кіл руками. Встаньте прямо. Ноги на ширині плечей, ступні паралельні. Ліву руку покладіть на стегно, правою опишіть великий круг (м’язи розслаблені), починаючи рух уперед. Вправа виконуйте в швидкому темпі. Опишіть рукою таким чином три кола на “раз, два, три”. Наступні три кола – на “чотири, п’ять, шість” починайте з руху назад, тобто у зворотний бік. Потім покладіть праву руку на стегно, а лівою описуйте круги. Повторити вправу кожною рукою 3-5 разів.

5. Прогини. Лежачи на животі на підлозі. Руки зігніть в ліктях і покладіть за голову. На “раз”, “два” відводячи лікті назад, поволі підніміть голову, а потім і груди якомога вище від підлоги. На “три”, “чотири” – опускається вниз, повністю розслабляючись, голову опустіть, особа поверніть у бік. Повторити вправу 5-6 разів.

6. Швидкий нахил – повільне випрямлення. Опустіться на коліна, руками упріться в підлогу так, щоб руки і ноги складали з тулубом прямий кут, голова на рівні тулуба, не піднята і не опущена. Пальці ніг випряміть, руки на ширині плечей. Тепер швидко зігніть руки в ліктях (лікті назовні) на “раз”, на “два, три, чотири” поволі випрямити руки.

7. Повільний нахил – швидке випрямлення. Встаньте перед столом або табуретом, обхопите руками бічні краї сидіння, потім відведіть спочатку праву, потім ліву ногу назад, спираючись на руки. Все тіло складає пряму лінію, лопатки разом. У цьому положенні на “раз, два, три” поволі зігніть руки в ліктях (лікті назовні) і на “чотири” швидко випрямити руки. Повторити вправу 5-6 разів. Потім встаньте, розслабтеся. Трохи відпочивши, повторіть вправу (ще 5-6 разів).

8. Відштовхування від стінки. Встаньте лицем до стіни на відстань витягнутих рук. Упріться руками в стіну, потім, згинаючи руки в ліктях на рахунок “раз, два, три” поволі наближайтеся до стіни. На рахунок “чотири” швидко поверніться у вихідне положення, відштовхуючись від стіни руками. Повторити вправу 10-15 разів.

9. Рух руками як при плаванні стилем брас. Встаньте прямо, ноги разом, руки підніміть вгору і трохи вперед. На “раз” виверніть долоні назовні і, напружуючись, опустіть руки трохи вперед і вниз, лікті злегка зігніть, але не опускайте – долоні при цьому не опускаються нижче за лінію плечей (неначе розтинати воду). На “два” – сильно зігніть руки в ліктях, притисніть їх до тулуба, долоні теж притисніть до себе приблизно на висоті шиї. На “три” підніміть долоні вперед-вгору. Рухи на “раз, два” повільні, на “три” – швидкі, але все вправу треба виконувати плавно, з короткою паузою після трьох. Повторити вправу 10-20 разів.

Ось декілька загальних правил для грудей:

вправи для грудей

Вправи для грудей

Якщо груди доросли до найменшого розміру бюстгальтера, потрібно його обов’язково носити. Він оберігає шкіру грудей від майбутніх розтяжок, а саму груди – від випадкових механічних пошкоджень.

Після щоденного душу або ванни обполіскуйте груди прохолодною водою. Це дозволить довго зберігати шкіру пружною. Непогано протирати шкіру грудей (разом з шкірою обличчя, шиї) замороженим в морозильнику відваром лікарських трав. Можна використовувати, приблизно раз на тиждень, і живильні креми, і маски.

Слідкуйте за своєю поставою. При ходьбі тримайте голову високо, а спину прямо. У такому положенні груди менше відвисає, краще виглядає.

Краща вправа для грудей – плавання. Прохолодна вода взагалі відмінний косметичний засіб, а в поєднанні з плаванням, це просто казковий подарунок для перетворення Попелюшки в струнку і гнучку сексуальну жінку. Плавання надає подвійну дію: рухи рук укріплюють грудні м’язи, а холодна вода загартовує організм і робить шкіру більш пружною. Тому, давайте купатися, купатися, купатися … Звичайно, краще в морі, але підійде і річка, і озеро.

Але на пляжі все-таки краще (для грудей) бути в купальнику. Вчені всіх країн в один голос твердять, яке активне в цей рік сонце, а шкіра грудей (і, особливо, сосків) така ніжна.

Залишити коментар