Вправи для грудей

вправи для грудей

Усі жінки хотіли б, щоб їх бюст виглядав ідеально. І часто їх цікавить відповідь на питання про те, чи можна за допомогою вправ збільшити розмір грудей. Для відповіді на це запитання, давайте звернемося до анатомії. Груди складаються з жирової тканини, і її розмір залежить від того, яка там кількість жирової тканини, що, у свою чергу залежить від таких факторів, як генетика, ваша вага, ваше здоров’я і ваш вік. Грудні м’язи, які розташовані під жировою тканиною і молочними залозами частково відповідальні за пружність і форму ваших грудей.

Отже, повернемося до відповіді на питання: ні, збільшити розмір грудей за допомогою вправ не вдасться, якщо ви тільки не наберете вагу, або не звернетеся до пластичного хірурга. Але, за допомогою вправ ви можете добитися такого ефекту, що груди будуть здаватися більшими, мати красиву, підтягнуту форму.

Скільки б ви не заплатили за білизну з позначкою «push-up», вона насправді не підтягне ваші груди. Я рекомендую кілька вправ, для занять в домашніх умовах, які за 6-8 тижнів приведуть все-таки до ефекту, описаного вище. Просто виконуйте кожну вправу по 8-15 раз за 1-3 підходи, 2-3 рази на тиждень і результат гарантований!

Вправа для грудей №1.

а. Ляжте на підлогу так, щоб ступні ніг «дивилися» в підлогу. Візьміть в кожну руку по гантелі, або по пляшці води (вага від 0,5 до 1,5 кг в залежності від рівня фізичної підготовки). Підніміть їх угору так, щоб вага розташовувався суворо над плечима, а кисті рук з гантелями були повернені від вас, у бік ніг. Втягніть свій живіт, не втискаючи поперек в підлогу, але і не згинаючись вгорі у форму арки. Підтягніть підборіддя до грудей.

б. Опускайте прямі руки вниз і трохи в сторони, поки вони не торкнуться підлоги. Підніміть вагу знову вгору, намагаючись тримати лопатки притиснутими до підлоги.

Вправа для  грудей №2.

а. Ляжте на підлогу, підклавши кілька великих подушок під верх спини, шию і голову. Візьміть в кожну руку гантелю (або пляшку з водою) і підніміть вагу над грудьми, розташувавши кисті так, щоб вони були спрямовані всередину, у бік одна до одної. Підтягніть підборіддя до грудей так, щоб ваша шия і хребет складали одну лінію. Слідкуйте, щоб спина зберегла природне положення, а не була притиснута донизу або піднята вгору.

б. Розводіть руки в сторони, опускаючи вагу, поки ваші лікті злегка не торкнуться підлоги. Зберігаючи лікті зігнутими, зводіть руки одну до одної, так як ніби у вас на грудях була б бочка, яку потрібно обхопити руками.

Вправа для грудей №3.

а. Ляжте на живіт, зігніть ноги в колінах і схрестіть щиколотки. Зігніть руки в ліктях і покладіть долоні на підлогу трохи в сторони і вперед щодо плечей. Випряміть руки і підніміть тіло, спираючись на руки і коліна. Підтягніть підборіддя до грудей так, щоб лоб «дивився» в підлогу. Напружте і витягніть м’язи живота.

б. Зігніть руки в ліктях і опустіть весь тулуб. Замість того щоб намагатися опустити груди до підлоги, опускайте тулуб до тих пір, поки ваші плечі будуть паралельні підлозі. Поверніться знову нагору.

Виконуйте ці не складні вправи для грудей на протязі кількох тижнів і ви отримаєте гарні груди та покращите форму грудей. Ваші груди стануть сексуальними!

Успіхів вам!

Трикотажная фабрика предлагает одежду оптом в Челябинске, к которым относятся домашняя одежда, пижама, рубашки и множество другой одежды.

Залишити коментар