Вправи для пресу

Вправи для пресу

Кожна жінка мріє про плоский пружний животик, який так приємно демонструвати, красуючись у відкритих топіках. Але що робити, якщо результати критичного огляду власної гарної фігури не обнадіюють? У цьому вам допоможе наш сайт для дівчат, адже красиве тіло – це запорука успіху.

У створенні красивої лінії живота вам допоможуть нехитрі вправи для пресу. Перш ніж приступити, зверніть увагу на кілька рекомендацій:

* Пам’ятайте, що виконувати вправи для пресу краще вранці, на голодний шлунок;
* Під час занять стежте за диханням: видих має припадати на найбільш напружений стан м’язів;
* Якщо ваша мета – позбутися зайвого жиру, підтягнути животик, без позначення рельєфності м’язів і тонкої талії, виконувати вправи треба в швидкому темпі і з багаторазовими повторами.

Вправи для пресу

А тепер приступаємо до першої вправи для пресу. Ляжте на підлогу, зігнувши максимально ноги в колінах. Бажано закріпити ноги за підніжжя дивана чи крісла, щоб вони не відривалися від землі під час виконання вправи. Зчепивши руки в замок за головою, намагайтеся дістати коліна ліктями.

Дістаючи лівим ліктем ліве коліно, а правим – праве, ви будете ефективно зміцнювати верхній прес. Але цю вправу можна видозмінити також для зміцнення бічних м’язів живота. Для цього треба торкатися лівим ліктем правого коліна, і навпаки.

Наступна вправа для пресу теж виконується лежачи на підлозі. Піднімайте одночасно ноги і руки, намагаючись дістати пальцями рук пальці ніг. Виконуючи цю вправу, ви істотно зміцнюєте нижній і частково верхній прес.

А тепер приділимо увагу саме верхньому пресу. Початкове положення, як у першій вправі – лежачи на підлозі, руки в замку за головою. Повільно відриваємо верхню ділянку спини від підлоги і повертаємося назад. Якщо ви відчуваєте легкий біль в області сонячного сплетення – вправа досягає мети.

А тепер сядьте на підлогу, відкинувшись назад і спираючись руками об підлогу. Витягуйте вперед з’єднані разом ноги і малюйте в повітрі цифри або букви. Не хитруєте – ноги повинні бути прямими, а «почерк» – розбірливим.

І нарешті, встаньте на коліна, щільно стуливши ноги. Роблячи вдих, прогинайтеся з прямою спиною назад, на видиху повертайтеся на вихідну позицію.

Кількість вправ для пресу ви можете призначити собі самостійно. Не варто різко брати бика за роги: почніть краще з невеликої кількості повторів, поступово збільшуючи навантаження і прискорюючи темп виконання. Не чекайте результатів уже на наступний день, але будьте впевнені: стрункий животик – вам під силу!

Солнцезащитные очки – это не только модный аксессуар, дополняющий ваш образ, но и надежный защитник для вашей кожи вокруг глаз и самых глаз, которые страдают от солнечных лучей.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Емма

Дякую за вправи. Саме те що шукала.

NataLi

Попрбуєм. Мені тільки вправи для пресу й потрібні, зі всім іншим все нормално

Залишити коментар