Вправи для схуднення

вправи для схуднення

Для людей, які звикли до фізичних навантажень, виконувати ці прості фізичні вправи, не складе великих труднощів, а от іншим доведеться трошки попотіти. Але отриманий ефект від вправ для схуднення того варто. Як показує статистика, дієти без фізичних вправ не тільки не допоможуть скинути зайву вагу, але навіть можуть зашкодити Вашому здоров’ю. Хочу порекомендувати Вам нескладний комплекс спеціальних вправ, які допоможуть поліпшити кровообіг у ногах, посилити циркуляцію крові і підвищити обмін речовин.

Дані вправи для схуднення можна виконувати скрізь і в будь-яких умовах, наприклад, коли ви сидите біля телевізора, працюєте за столом у кріслі або повертаєтеся в транспорті з роботи.

Одне з головних правил – ці вправи потрібно робити через кожну годину, напружуючи по черзі різні м’язи.

Для початку потрібно сісти прямо, коліна під прямим кутом, ноги разом. Чуть-чуть піднімати носочки по черзі з напругою литкових м’язів і м’язів стоп і пальців.

Продовжуємо вправи для схуднення, сидячи прямо. Стопи поставити разом і з однаковою частотою відривати п’яти від підлоги.

Наступна вправа для схуднення полягає в відведенні і зведенні п’ят під кутом 45 °, не відриваючи ступні від підлоги.

Продовжуючи сидіти, ноги разом. Почергово напружувати і розслабляти сідничні м’язи. Повторити 30-40 разів протягом 1 хв.

А ось і вправи для дихальної мускулатури. На рахунок «раз» зробити вдих і втягнути черевну стінку, на рахунок «два» – повний видих, на рахунок «три» і «чотири» напружити м’язи передньої черевної стінки і затримати дихання. Повторити не менше 15 разів.

Наступна вправа для схуднення в транспорті виконувати буде не зручно, тому приділіть йому особливу увагу при виконанні там, де Вам буде зручно. Початкове положення – сидячи, руки в сторони. Повільно, з напруженням усіх м’язів звести лопатки та утримувати їх протягом 1с. в цьому положенні, потім повернутися в звичне положення.

Також спробуйте по черзі стискати кисті рук з напругою протягом 1с.

Весь комплекс вправ для схуднення повинен займати не більше 6 хв на годину.

Як приклад наводжу комплекс спільних вправ для схуднення людей з підвищеною масою тіла, які ефективно можна поєднувати з ранкової гімнастикою:
1. Ходьба на місці 35 с, прискорена ходьба 35 с, уповільнена ходьба 40 с.
2. Поставте два стільці сидіннями один до одного на відстані ширини плечей. Упріться руками в сидіння та віджимають, згинаючи і розгинаючи руки (6-8 разів).
3. Повільно сідайте на стілець і різко вставайте. Вправу повторити 14-16 разів.
4. Стоячи обличчям до сидіння стільця, тримаючись за спинку стільця руками, поставте ногою на сидінні, встаньте на стілець (14-16 разів).
5. Тримаючись руками за спинку стільця, підніміться навшпиньки, потім сядьте (18-20 разів).
6. На відстані кроку від стільця витягнути руки і покласти на спинку стільця, нахилятися вперед під прямим кутом. Те ж саме, піднімаючи по черзі ноги.
7. Сидячи прямо, не спираючись спиною на спинку стільця, руки на поясі. Виконати нахили вперед, дістаючи руками шкарпетки ніг (12-14 разів).
8. Сядьте на край стільця, руки »на потилиці, прямі ноги розвести в сторони. Кругові рухи тулубом зліва направо (2 рази).
9. Лежачи животом на сидіння стільця, руки на поясі, ноги прямі, прогнутися 10 разів.
10. Стоячи, ноги на ширині плечей, зігніть праву ногу і, нахиляючись вперед з поворотом тулуба направо, лівим ліктем торкніться правого коліна. Те ж в іншу сторону (по 10 разів).

Залишити коментар