Вправи для схуднення та принцип організації вправ для тих хто худне

комплексні вправи для схуднення

Основні принципи організації фізичних вправ для тих, хто худне

1. Навантаження повинні бути помірними, тобто ні в якому разі не наближатися до рівня спортивних. Справа в тому. що надмірні (що вимагають дуже великих сумарних енерговитрат) і інтенсивні (що вимагають значних енерговитрат в одиницю часу) фізичні зусилля будуть занадто активно стимулювати в організмі механізми запасання енергії, а значить будуть провокувати у Вас підвищений апетит: адже скільки всього треба з’їсти і засвоїти, щоб заповнити витрачений? А Ваша задача не рекорди ставити, а худнути! Легкий біг, швидка ходьба, нескладна гімнастика, спокійне плавання протягом 45-60 хвилин – ось той характер вправ, який Вам найбільше підходить. Плавання вигідно для тих, що худне ще й тим, що виникають додаткові енерговитрати на підтримку нормальної температури тіла, а це забезпечує згоряння ще деякої кількості жиру.

2. Займатися фізкультурою треба “не від випадку до випадку”, а бажано систематично, регулярно. Саме і лише такі заняття перетворюють організм в ефективну енергетичну систему – добре налагоджену “топку”, оптимально і планомірно спалювати зайві жир. Якщо Ви зможете присвячувати вправам для схуднення по одній годині 5 днів на тиждень, то це буде дуже ефективно для Вашого схуднення! Природно, після таких навантажень слід приймати ванну або душ.

3. Навантажуючи себе легким бігом, швидкою ходьбою або нескладною гімнастикою, рухатися необхідно майже безперервно не менше ніж протягом 45-60 хвилин. Справа в тому, що на початку фізичних зусиль організм починає використовувати як джерело енергії глюкозу або глікоген, а лише потім – власне жир. Про початок задіяння жиру в якості пального сигналізує почуття розігрітого тіла, яке з’являється приблизно через 15-20 хвилин після початку руху. Якщо це почуття з’явилося, то Ви, продовжуючи рухатися ще 30-40 хвилин, будете спалювати саме і в основному жир. Тому, якщо Ви вирішили трохи, недовго і легко порухатися після їжі (15-20 хвилин), то Ви повинні розуміти, що таким чином можете спалити тільки зайву глюкозу в крові, але не жир, що взагалі-то теж корисно, але недостатньо для тих, що худнуть активно.

Комплекс щоденних вправ для схуднення (їх можна виконувати кілька разів на день)

1. Підйоми рук вперед – вгору і вгору через сторони по 10-20 разів

2. Нахили вперед, намагаючись дістати головою ногу 10-15 разів

3. Нахили в сторони, по 10 разів в кожну сторону

4. Присідання 10-20 разів

5. Махи ногами вперед, назад, в сторони – по 10-20 разів.

6. Вправа для схуднення «напівсаранча». Лежачи на животі робити по 10-15 підйомів кожної ноги

7. Підйоми прямих ніг з положення лежачи на спині – 10-15 разів

8. Підйом тулуба з положення лежачи на спині – 10-15 разів

9. Підйоми тазу трохи в сторони із зігнутими ногами з положення лежачи на спині – по 5-8 разів в кожну сторону.

Сделать Вашу жизнь проще смогут контейнерные перевозки из Китая, которые быстро и без проблем доставят Ваш товар из Китая в Украину.

Залишити коментар